Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Rīgas dzirnavnieks šogad plāno ieviest vismaz desmit jaunus produktus

Plānots, ka jaunie produkti varētu parādīties tirdzniecībā gada otrajā pusē un pēc Jaunā gada

Graudu pārstrādes uzņēmums “Rīgas dzirnavnieks” šogad plāno ieviest vismaz desmit jaunus produktus, informē “Rīgas dzirnavnieks” valdes loceklis Žilvins Pakeltis (Žilvinas Pakeltis).

“Pēdējos gados esam ieguldījuši apmēram 100 tūkstošus eiro gadā aprīkojumā, receptēs, jaunās tehnoloģijās, zīmolu attīstībā u.tml. Šogad tirgū plānojam ieviest vismaz desmit jaunus produktus,” teica Pakeltis, piebilstot, ka jaunie produkti varētu parādīties tirdzniecībā gada otrajā pusē un pēc Jaunā gada. Tostarp plānots paplašināu produktus, ko kompānija ražo no speltas graudiem.

Daļa jaunumu būs auzu produkti, jauni miltu veidi, kā arī jauni makaronu veidi.

Tāpat viņš pastāstīja, ka drīzumā kompānija laidīs apgrozībā jauno ātri pagatavojamo rīsu putru, kā arī strādā pie citiem produktiem, tostarp būs veselīgiem jaunumiem “Herkuless” līnijā.

Pēc viņa teiktā, uzņēmums daudz investē kvalitātes uzlabošanā, kā arī ražotnē un infrastruktūrā.

“Rīgas dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Hercogs”, “Herkuless” un “Īsta Saimniece”. 2013.gadā “Rīgas dzirnavnieka” akcijas iegādājās Lietuvas uzņēmums “Malinvest”, iegūstot izšķirošu ietekmi kompānijā.

Foto: https://www.flickr.com/photos/kevinsteinhardt/2092154304/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/