Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Samsung svētku reklāmā akcentē dāvināšanas prieku

Dāvināšana ir prieks!

“Tie cilvēki, kas dara kaut ko no sirds, nedara to tādēļ, lai kāds teiktu paldies!” Lai liktu šiem cilvēkiem iznākt gaismā, Dienvidkorejas elektronikas milzis “Samsung” kopā ar Londonā bāzēto reklāmas aģentūru „adam&eveDDB” nolēma pateikt paldies tiem, kas spēj sasildīt sirdis un padara pasauli labāku.

60 sekunžu garajā reklāmā, skanot Ellas Fitzgeraldas skaņdarbam “Give a Little, Get a Little,” dzīvojamā kompleksa darbinieks, šķiet, strādā cauru diennakti, lai katrs šī nama iemītnieks justu svētku sajūtu, neatkarīgi no tā, vai tiek svinēta Hanuka, Ziemassvētki vai Ķīnas Jaunais gads.

Šis cilvēks pārveido telpu, cenšas un strādā, negaidot neko pretī, bet šogad kāds mazs zēns pamanījis, cik lielu darbu nama darbinieks iegulda un, ka, rūpējoties par nama iedzīvotāju labsajūtu, aizmirsis pats par sevi un izmanto ļoti novecojuši tālruni.

Reklāmas beigās visi mājas iemītnieki nolēmuši pateikties darbiniekam un radīt svētku sajūtu arī viņam, uzdāvinot to, ko viņš noteikti novērtēs – Samsung Galaxy Note8.

„Pateicība ir tā, kas mūs visus vieno, īpaši svētku sezonā, neatkarīgi no kurienes mēs visi esam, šī sajūta ir tā, ar kuru varam dalīties,” sacīja “Samsung” radošais direktors Noa Bernards.

Lūk, arī aizkustinošā “Samsung” reklāma!