Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sporta Avīzei – tagad arī sava interneta vietne

Interneta vietnē iespējams lasīt gan publicētu, gan iepriekš nepubliskotu materiālu

Latvijā vadošo drukāto sporta žurnālu, kas tiek saukts par avīzi, tagad var atvērt arī internetā – adresē www.sportaavize.lv.

“Drukātās periodikas mūžs nav ilgs – īpaši ar tempiem un paradumiem, ko diktē mūsdienu dzīve. Cilvēki alkst arvien jauna, atšķirīga, un šajā “žurku skrējienā” reizēm nepietiek laika un apdomas apsēsties, izlasīt un iedziļināties. Šī interneta vietne redakcijas paveiktajam darbam dos dzīvi, kas ir ilgāka par mēnesi – kad vienu drukāto žurnālu plauktos nomaina un aizmirstībā aizdzen nākamais. Mājaslapā var lasīt par to sportu, kas nesastāv tikai no metriem, sekundēm, punktiem vai vārtiem, bet arī interesantiem cilvēkiem un stāstiem, kurus turpinām stāstīt tagad arī tīmeklī,” stāsta žurnāla galvenais redaktors Ingmārs Jurisons.

Žurnāla mājaslapa ir ar askētisku dizainu un ērtu navigāciju, ir izveidotas septiņas sadaļas, kas kā seifs glabā stāstus, kas ir aktuāli jebkurā laikā. Pieejamais materiāls ir gan pabijis kādā no Sporta Avīzes numuriem, gan ir iepriekš nepublicēts. Par vietnē atrodamo informāciju no interesentiem netiek prasīta nedz atklāta, nedz slēpta maksa. Mājaslapas saturs pastāvīgi tiks papildināts.

Žurnāla “Sporta Avīze” izdevējs un interneta mājaslapas www.sportaavize.lv uzturētājs ir SIA “Mediju nams”.