Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

TV kanālu auditorijas 2016. gada septembrī

Skatītākais kanāls šī gada septembrī - PBK

Skatītākais kanāls šī gada septembrī bija PBK, kuram veltīti 11% no visa TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais bija kanāls TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 9,9%. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,4%.

Kanālam NTV Mir Baltic veltīti 8%, kanālam LNT veltīti 7,2%, kanālam TV6 – 2,7 un kanāliem 3+ un REN TV Baltic katram 2,6%, bet kanālam TNT – 2,3% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanāla LTV7 skatīšanās laika daļa bija 2,1%, kanāla RīgaTV 24 – 1,1%, bet kanālu FOX un Kanāla 2 katra skatīšanās laika daļa bija 0,7%. Kanāliem CTC Baltija un Nickelodeon katram veltīti 0,6%, kanāliem Kidzone TV un STV katram veltīti 0,5% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanāliem 360TV, Fox Life un Re:TV katram veltīti 0,4%, kanālam National Geographic Channel – 0,3%, 1BM – 0,2% un kanāliem Sony Turbo un Sony Channel katram 0,1% no kopējā TV skatīšanās laika. TV vērošanai ar nobīdi laikā veltīti 5,6%, bet visai pārējai skatīšanai 30% no visa TV vērošanas laika.

Kā rāda TV auditorijas pētījuma septembra dati, skatītāko kanālu trijnieks ir tāds, kāds tas bijis līdz jūlijam, kad trijniekā iekļuva kanāls NTV Mir Baltic. Kā rāda apkopotie dati, kanāls NTV Mir Baltic septembrī bija ceturtais skatītākais. Pamainījušās ir skatītāko kanālu pozīcijas, ja no janvāra līdz maijam pirmajā vietā bija kanāls TV3, bet jūnijā – LTV1, tad no jūlija līdz septembrim kanāls PBK ir skatītākais kanāls, norāda Kantar TNS Reklāmu reģistra vecākais klientu vadītājs Oskars Rumpēters.

Septembrī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 4 stundas un 21 minūti dienā, kas bija par 10 minūtēm mazāk nekā augustā.