Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Twitter palielina zīmju maksimālo garumu līdz 280

Sociālais tīkls cer palielināt lietotāju skaitu!

Lai visi varētu vieglāk un ātrāk izteikties, kā arī, atsaucoties uz neskaitāmu cilvēku lūgumu, mikroblogu vietne „Twitter” nonākusi pie lēmuma palielināt maksimālo zīmju garumu līdz 280 zīmēm.

Līdz šim populārajā sociālajā tīklā varēja ierakstīt vien 140 zīmju garus tekstus, tomēr šāda iespēja arī turpmāk paliks spēkā ierakstiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, kuru rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

„Twitter” pauda cerību, ka šādā veidā tiks palielināts šī sociālā medija lietotāju skaits, kas līdz šim bijis diezgan lēns.

Kompānija cer, ka palielinātais limits pamudinās cilvēkus tvītot vairāk, veicinot lietotāju skaita pieaugumu, kas līdz šim bijis lēns.

Uzņēmums septembrī vēstīja, ka ikmēneša aktīvo lietotāju bāze ir saglabājusies nemainīga 328 miljonu lietotāju līmenī salīdzinājumā ar gada pirmajiem trim mēnešiem, bet gada laikā pieaugusi par tikai 5%.

“Twitter” līdz šim nav guvis peļņu, tomēr to regulāri izmanto daudzas pazīstamas personas. Viens no aktīvākajiem sociālās saziņas vietnes lietotājiem ir Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps.