Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Amazon svētku reklāmā – sirsnīgas, dziedošas kastes

Reklāma, kas prot dāvāt smaidu!

Pagājušajā gadā “Amazon” radīja vienu no visievērojamākajām svētku sezonas reklāmām – skaistā vietā tika svinēta draudzība un dāvinātas vienlīdzīgas dāvanas gan katoļa, gan islāma garīdzniekiem.

Šo reklāmu vienmēr būs grūti pārspēt. Un, lai gan 2017.gada reklāma nav gluži atmiņā paliekoša, tomēr tā tik un tā ir svinīga. Uzņēmums vēlējās iet tālāk no politiskā tipa reklāmām, kas pēdējos gados ir neatņemama sastāvdaļa, bet tā vietā viņu 60 sekunžu reklāmai ir savs īpašais šarms – tā rada smaidu, kas atspoguļots uz Amazon galveno sastāvdaļu – kastēm.

Iepriekšējā gada reklāmu veidoja Londonā bāzētā aģentūra „Joint”, tādēļ Amazon paliek Londonā, tomēr izvēloties „Lucky Generals” aģentūru, kas sapņojusi par reklāmu ar kastēm, kas dzied, kamēr sasniedz savu galamērķi.

Šīs kastes, protams, beidzot ir priecīgākas nekā tās, kuras atrodas drūmajā ražošanas vietā.

Šīs kastes ceļo pa visu pasauli, neuzturoties sastrēgumos, bet radot mazām meitenēm smaidu, un pārsteidzot šo meiteņu tantes, kas nu jau savu perfekto svētku dāvanu meklē “Amazon” Ziemassvētku veikalā tieši savos mobilajos tālruņos.

Ideja par dziedošajām kastēm ir diezgan revolucionāra, tomēr tā ir labi izpildīta. No sākuma gan kastes atrodas noliktavā, kas nav no skaistākajiem skatiem, tomēr vēlāk tās tiek kutinātas ar apzīmogošanas mašīnu, kas liek smieties arī skatītājiem.

Arī skaņu celiņš ir labi izvēlēts – Rodžera Hodgsona dziesma “Give a Little Bit”, kurā izpildījums ir gan grupās, gan solo.

Nekad nav bijis pilnīgi skaidrs, kas atrodas šādās kastēs, bet galu galā tā ir laba izvēle. Tā ir universāla sajūta, ko radīt cilvēkiem visā pasaulē.