Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Video straumēšanas pakalpojuma “Netflix” abonentu skaits pietuvojas 140 miljoniem

Netflix uzvaras gājiens turpinās!

Arvien lielāku popularitāti iekaro ASV video straumēšanas milzis “Netflix”, kura pakalpojumu abonentu skaits pagājušā gada pēdējā ceturksnī palielinājās par 8,8 miljoniem, pārsniedzot 139 miljonus.

Kā zināms, “Netflix” ienākšana mediju tirgū 90. gadu beigās izraisīja sprādzienveidīgu reakciju, un, lai arī tika uzskatīts, ka satura straumēšana internetā tieši klientam bez kabeļoperatoru starpniecības ilgtermiņā ir izaicinājums, “Netflix” samērā īsā laika posmā ir kļuvis par video straumēšanas milzi – to abonentu skaits pagājušā gada ceturksnī palielinās par 8,8 miljoniem. “Netflix” ir kļuvis par nopietnu konkurentu kinoteātriem un kabeļtelevīzijai.

“Netflix” par savu panākuma atslēgu sauc oriģinālsaturu. Tiek norādīts, ka lielāko daļu populārāko “Netflix” filmu un seriālu tagad veido paša uzņēmuma veidotais saturs. Populārākie “Netflix” seriāli pašlaik ir Orange is the New Black, House of Cards un Stranger Things.

Dati liecina, ka filmu un seriālu veidošanai “Netflix” pagājušajā gadā kopumā iztērēja 13 miljardus dolāru.

Panākumu iedvesmots, nesen “Netflix” paziņoja par abonentmaksas palielināšanu ASV un vairākās Latīņamerikas valstīs – sagaidāms, ka šīs solis uzņēmuma ieņēmumus nākotnē palielinās vēl vairāk. “Netflix” pārstāvji neizslēdza, ka abonentmaksas pieaugums gaidāms arī citu valstu tirgos.

Medijs savu darbību sāka 1997.gadā un šobrīd ir kļuvis par vienu no vērtīgākajiem mediju uzņēmumiem pasaulē. Kopš 2016. gada “Netflix” pakalpojumi ir pieejami visā pasaulē, izņemot Ķīnu, Sīriju, Ziemeļkoreju un Krievijas okupēto Krimu, pie kā vainojamas ASV sankcijas.