Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Vimeo kļūst par pirmo video programmatūras uzņēmumu, kas sadarbojas ar TikTok

Partnerība ļaus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem radīt efektīvus reklāmas video!

Vimeo un TikTok ir paziņojuši par jaunu partnerību, kas ļaus uzņēmumiem veidot efektīvus reklāmas video, lai labāk piesaistītu savus klientus.

Partnerība uzņēmumiem nodrošinās piekļuvi Vimeo video izveides rīku komplektam, vienlaikus ļaujot tiem izmantot TikTok plašās lietotāju bāzes priekšrocības.

Izmēģinājuma tests liecina, ka dalībnieku vidējais klikšķu skaits bija līdz pat 50% lielāks, salīdzinot ar iepriekšējām kampaņām, kas uzsāktas citās platformās.

TikTok ekosistēmu partnerattiecību vadītāja Melisa Janga norāda: “Tā kā mazie uzņēmumi atgūstas un atjaunojas pēc izaicinošā gada, TikTok strādā pie veidiem, kā palīdzēt tiem vieglāk sasniegt savu auditoriju un attīstīt savu biznesu. Mūsu sadarbība ar Vimeo nodrošina mazajiem uzņēmumiem vienkāršus, efektīvus video rīkus, kas konkurē ar lielākajiem zīmoliem pasaulē un nodrošina reālus rezultātus. ”

Turklāt Vimeo ir kļuvis par pirmo mārketinga partneri, kas iekļauts TikTok jauno radošo partneru apakškategorijā “Radošie rīki”, kas paredzēta tiem, kas palīdz zīmoliem radīt radošus līdzekļus, izmantojot TikTok.

Vimeo attīstības nodaļas vadītājs Ričards Blūms norāda – “Vimeo un TikTok atrisina vienu no vissvarīgākajām MVU problēmām, lai sasniegtu klientus.”

Pirms palaišanas Vimeo un TikTok aicināja mazos uzņēmumus izmēģināt Vimeo Create, kas ir uzlabots uz AI balstīts video veidošanas rīks, un pirmo reizi reklamēties vietnē TikTok. Vairāk nekā 85% dalībnieku ziņoja par veiksmīgiem kampaņas rezultātiem un atzina, ka plāno veikt papildu TikTok kampaņas.