Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Volkswagen pasludināts par inovatīvāko sērijveida auto zīmolu

Prestižo balvu katru gadu pasniedz Autonozares vadības centrs (CAM) sadarbībā ar audita un konsultāciju firmu PricewaterhouseCoopers (PwC).

Volkswagen pasludināts par inovatīvāko automobiļu ražotāju, ko apstiprina autonozares inovāciju balva AutomotiveINNOVATIONS 2016.

Prestižo balvu katru gadu pasniedz Autonozares vadības centrs (CAM) sadarbībā ar audita un konsultāciju firmu PricewaterhouseCoopers (PwC).

Volkswagen 2016. gada konkursā ieguvis trīs pirmās vietas kategorijās “Inovatīvākais sērijveida auto zīmols“, “Tradicionālās piedziņas sistēmas“ un “Savienotais auto“. Papildus Volkswagen AG tika pasludināts par “Inovatīvāko autonozares grupu“ sesto reizi pēc kārtas.

Volkswagen zīmola Izstrādes nodaļas valdes loceklis Dr. Frenks Velšs savā uzrunā balvas pasniegšanas laikā sacīja, ka neatkarīgi eksperti ir aprēķinājuši, ka 90% autonozares inovāciju nākotnē tiks ieviestas elektronikā un elektrotehnikā:

Mēs domājam tieši šajās pašās kategorijās. Volkswagen modeļi nākotnē atzīs apkārtējo vidi un būs saskarē ar to. Mūsu transportlīdzekļos, piemēram, Golf, Passat vai jaunajā Tiguan, jau tagad ir daudzas būtiskas sistēmas. Ar mūsu prototipiem, tostarp T-Prime Concept GTE, kas nupat tika prezentēts Pekinā, mēs ilustrējam to, kas mūs sagaida nākotnē. Viens ir skaidrs: pašreizējais inovāciju vilnis ievieš jaunu mobilitātes standartu, kas pilnveido mūsu dzīves ar ievērojami lielāku drošību, komfortu un ilgtspējību.

Žūrija pamatoja balvu kategorijā “Inovatīvākais sērijveida auto zīmols“ ar faktu, ka atskaites periodā Volkswagen nāca klajā ar 89 jauniem elementiem, kā arī vislielāko skaitu īpaši augstas kvalitātes inovāciju, tostarp 15 pasaules pirmizrādēm. Uzmanības centrā bija Tiguan, Touran un Sharan. Visaugstāk novērtētās inovācijas bija parkošanās palīgsistēma, pilsētas bremzēšanas palīgsistēma un sastrēgumu palīgsistēma.

Foto: https://www.flickr.com/photos/cogdog/7666793534/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/