Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Apple” jaunā kampaņā parāda, ko iespējams izdarīt ar iPhone kamerām

Spilgti portreti, pārsteidzoši saulrieti un citi mākslas darbi, izmantojot tikai iPhone

Mākslinieciskas un skaistas fotogrāfijas, kas uzņemtas ar “Apple” modeļiem iPhone 6s un iPhone 6s Plus, ir uzņēmuma mārketinga uzmanības centrā, reklamējot savu jaunāko modeļu mākslinieciskās iespējas. Tam par godu, ir veikts būtisks atjauninājums uzņēmuma “Shot on Iphone” jeb “Kadrs ar iPhone” reklāmas kampaņā, kura tika uzsākta pagājušajā gadā, apkopojot fotogrāfijas, kas uzņemtas ar iPhone 6 un iPhone 6 Plus.

Jaunā reklāmas kampaņa debitē ar 53 fotogrāfijām, kuras uzņēmis 41 fotogrāfs no visas pasaules, tai skaitā, kā amatieri, tā profesionāļi. Fotogrāfijas tika uzņemtas 26 dažādās valstīs un apkopotas no foto koplietošanas vietnēm un citām tiešsaistes foto galerijām.

Fotogrāfija, kas norādīta zemāk, ļoti labi ilustrē jauno reklāmas kampaņu , jo piedāvātie attēli atspoguļo cilvēku ikdienas momentus, kuri ir fotografēti ar iPhone 6s kameru, kā arī apstrādāti ar dažādiem foto redaktoriem un ievietoti sociālo mediju lietotnēs.

Ar atlasītajām fotogrāfijām 26 valstu 85 pilsētās tiks izvietotas vides reklāmas, kā arī fotogrāfijas būs redzamas dažādos žurnālos. Jaunā “Shot on iPhone 6s” galerijas veida mājaslapa arī, visticamāk, tiks publicēta tuvākajā laikā.

“Apple” uzsāka “Shot on iPhone” kampaņu pagājušā gada martā, demonstrējot satriecošus attēlus, kas uzņemti ar iPhone 6 un iPhone 6 Plus modeļiem. Drīz pēc tam sekoja arī vides reklāmas, un galu galā “Apple” uzvarēja Kannu vides reklāmu konkursā.

Paredzams, ka jaunā “Shot on iPhone 6s” kampaņa arī būs klientu un kritiķu favorīts, iedvesmojot cilvēkus lietot – vai pirkt – “Apple” telefonus, lai uzņemtu lieliskas fotogrāfijas.

gianluca_c-640x480christopher_a-480x640
Foto: http://mashable.com/2016/01/31/apple-iphone-world-gallery/?utm_cid=mash-prod-nav-sub-st#3nNbiO1NjSqQ