Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Barbie” izlaidusi jaunas lelles, lai atzīmētu Starptautisko sieviešu dienu

Zīmols godinās iedvesmojošākās pasaules sievietes!

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, 8. martā viens no pasaulē populārākajiem zīmoliem “Barbie” laidīs klajā jaunas lelles, kuras godinās dažas iedvesmojošas sievietes no pagātnes un tagadnes.

Zīmols ir izraudzījies 17 dažādas sievietes, pēc kuru prototipiem izveidotas jaunās “Barbie” lelles. To vidū ir dažādas atzinību guvušas sievietes gan no pagātnes, gan tagadnes.

Jaunās lelles būs prototipi tādam sievietēm kā amerikāņu aviatore Amēlija Erharte, meksikāņu gleznotāja Frīda Kalo, Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) matemātiķe Ketrīna Džonsone, filmas “Brīnumsieviete” režisore Petija Dženkinsa, 17 gadus vecā olimpiskās zelta medaļas snovbordā ieguvēja Hloja Kima, Austrālijas dabas aizsardzības aktīviste Bindi Ērvina, britu boksa čempione Nikola Adamsa, turku vindsērfinga čempione Čāla Kubata, franču šefpavāre Elēna Daroza, ķīniešu volejbola čempione Hui Žuocji, Vācijas modes dizainere Leila Pīdaješa, meksikāņu golfiste Lorena Očoa, poļu rakstniece un žurnāliste Martina Vojcehovska, itāliešu futboliste Sara Gama, ķīniešu aktrise un filantrope Guaņa Sjaotuna, ķīniešu balerīna Taņa Juaņjuaņa, un spāņu dizainere Vikija Martina Berrokala.

Iegādājoties lelles, iespējams, arī uzzināt informāciju par šo sieviešu devumu pasaulei. Zīmola pārstāvji ir pārliecināti, ka šo sieviešu sasniegumi iedvesmos mazas meitenes visā pasaulē!