Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Bārbijas pārvērtību iedvesmoti, modes kompānija rada jaunus Kenus

Pēc Bārbijas pārvērtībām nākošie varētu būt Keni

Pēc tam, kad pagājušajā nedēļā ASV rotaļlietu ražošanas gigants “Mattel” paziņoja, ka Bārbijai tagad būs pieejams trīs jaunas ķermeņa formas, cilvēki sociālajos tīklos pieprasījuši dažādot arī Bārbijas draugu Kenu.

Modes un reklāmas vietne Lyst ir atbildējusi fanu lūgumiem, radot ieskatu tam, kādas varētu būt daudzveidīgās Kena lelles. Piedāvājumā ir pludmales Kens, bārdainais hipsters Kens, apaļīgais, kā arī plikpaurainais Kens.

Rotaļlietu ražotājs “Mattel” desmitiem gadu ir kritizēts par Bārbijas ķermeņa proporcijām, kamēr Kens ir palicis nemainīgs kopš tā radīšanas 1961. gada.

Lyst direktore Ketrīna Ormeroda norāda, ka arī vīriešiem nepieciešams plastmasas modelis. “Kens ir bijis vīriešu modes iedvesmotājs vairāk nekā 50 gadus un viņa stilā nekas nav mainījies, kamēr Bārbijai pārvērtības vajadzīgas gadu no gada.”

Tāpat kā jaunās Bārbijas, kas pārstāv lielāku dažādību, arī Lyst kolekcijas Keni ir lelles ar dažādu augumu, ādas toņiem un matu struktūru.

Lai arī jaunie Keni pašlaik ir tikai maketa formā, Lyst varētu sākt tos ražot jau pavisam drīz.

Kompānijas direktore atklāj: “Mēs esam “appludināti” ar pieprasījumiem ražot un pārdot lelles, kas dot reālu ieskatu, to cik nepieciešams ir daudzveidīgs Kens.”

Viens no pieprasītākajiem esot hipstera Kens. “Tā ir atbilde uz to, ka pasaulei nepieciešami vairāki Kenu,” piebilsts Ormeroda.

Foto: LYST/https://twitter.com/lyst