Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

CUBE biznesa attīstības vadītāja: Saturs ir pārdošanas atslēga

Ceturtdien, 11. aprīlī, tiešsaistē norisinājās PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024, kurā uzstājās savas jomas vadošie eksperti, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un tendencēm pārdošanā un klientu apkalpošanas jomā. Konferencē piedalījās arī CUBE biznesa attīstības vadītāja Madara Intenberga, kas ieskicēja pārdošanas rīkus digitālajos kanālos.

“Lietotāja ceļa galvenie ietekmējošie faktori ir uzņēmējdarbības gatavība, biznesa uzstādījumi, pieejamie resursi, biznesa mentalitāte. Tāpat svarīgs ir produkts – vai tas ir online vai offline produkts. Tāpat nozīme ir auditorijas sasniegšanai, komunikācijas kanālu izvēlei un pārdošanas kanālu izvēlei,” atzina M.Intenberga.

“Pats nozīmīgākais ir saturs – kā mēs komunicējam, ko lietotājs pamana un kā viņš jūtas,” atzina eksperte, piebilstot, ka straujāk popularitāti iemanto lojalitātes sistēmas, kas integrētas ar citiem pārdošanas kanāliem.

“Produkts nevar pastāvēt bez satura un tehnoloģijas. Saturs ir pārdošanas atslēga, tehnoloģijas ir durvis klienta vēlmju īstenošanai,” pauda M.Intenberga.

Konferencē piedalījās arī EXCELLENT LATVIA biznesa attīstības vadītājs Kārlis Klovāns, kas pastāstīja vairāk par efektīvu pārdošanu un to, kas jāņem vērā, izvēloties CRM sistēmu.

“CMR sistēma ļauj klientus apkalpot vislabākajā veidā. Vienlaikus uzņēmējiem pirms sistēmas ieviešanas būtu jārunā ar saviem darbiniekiem, lai noskaidrotu viņu vajadzības,” sacīja K.Klovāns.

PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024 piedalījās arī izaugsmes entuziasts, trīs grāmatu autors, SHOWANDTELL.LV video aģentūras radītājs Āris Birze, biznesa pārrunu vadības eksperts Ēriks Burkevics, TRIVIUMS trenere, mentore un klientu “advokāts” ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Jekaterina Mehtijeva, uzņēmējs, VADĪTĀJU SKOLAS vadītājs Kaspars Cveiģelis, BORN DIGITAL Latvia vadītājs Gatis Hasners, GROWING līdzīpašniece, biznesa trenere un konsultante Jana Strogonova, IZAUGSMES TELPA dibinātāja un izaugsmes trenere Līga Līdeka.