Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Āris Birze: Personīgais zīmols ir pats spēcīgākais mārketinga instruments

Ceturtdien, 21. septembrī, tiešsaistē norisinājās PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2023, kurā uzstājās savas jomas vadošie eksperti, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un tendencēm pārdošanā un klientu apkalpošanas jomā. Eksperti sniedza plašāku ieskatu tajā, kā mainās pārdošanas un klientu servisa jomas, kādas ir efektīvākās pārdošanas metodes un kā veiksmīgāk tās realizēt dzīvē, kā arī tajā, kā nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Konferenci atklāja izaugsmes entuziasts, trīs grāmatu autors, “‘ShowAndTell.lv” video aģentūras radītājs, Ventspils Augstskolas “Start-Up vadītāju” bakalaura programmas mentors Āris Birze ar tematu “Apsolītā zeme uz kuru vēlas iet Tavs klients un kā viņam palīdzēt šajā ceļā”.

Viņš uzsvēra, ka “eksperts nav tas pats, kas influenceris”, skaidrojot, ka eksperts iet pēc sava tīkla, nevis vienkārši pēc “like” un “share”.

“Personīgais zīmols mūsdienās ir pats spēcīgākais instruments. Ir iemesls, kāpēc visiem lielajiem uzņēmumiem ir viens spīkers jeb cilvēks, kas ir uzņēmuma seja – tā ir personība, kas apzinās savu vērtību un nebaidās to parādīt citiem,” sacīja eksperts, norādot, ka personīgais zīmols var sasniegt daudz vairāk potenciālo klientu, nekā ierastās mārketinga metodes.

Viņš ieteica būvēt savu personīgo zīmolu ar mērķi būvēt tīklu: “Tie ir cilvēki, kas zina tevi un kurus tev zina. Tā ir īstā ietekme.”

Ā. Birze pirms personīgā zīmola veidošanas ieteica apzināties savas vērtības.

Tāpat viņš atzina, ka “tā vietā, lai censtos cilvēkiem pēc iespējas vairāk pārdot, daudz svarīgāk būtu veltīt laiku sarunām ar klientu, objektīvi apzinoties, kā tu vari piegādāt ātrāk, iedot vairāk nekā apsolīts,” piebilda pārdošanas eksperts.

PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2023 piedalījās arī apmācību aģentūras “Master Training” dibinātājs Kārlis Apkalns, organizāciju psiholoģe, mācību vadītāja, Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas līdzdibinātāja Zane Veinberga, pārdošanas treneris, “Pārdošanas Guru” konkursa uzvarētājs Vigants Lesausks, uzņēmējs, Vadītāju Skolas vadītājs Kaspars Cveiģelis, SIA Gadgets valdes priekšsēdētājs Arturs Štamers, “Printful” klientu panākumu komandas vadītājs Dans Rozentāls, biznesa vadības sistēmu izstrādes uzņēmuma “Excellent Latvia” biznesa attīstības vadītājs Kārlis Klovāns, kā arī SIA “Pārdošanas skola” vadītājs un dibinātājs, Biznesa Vadības koledžas lektors, pārdošanas treneris “Sales GURU” Jānis Viegliņš.

Publicitātes materiāls