Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

LIELDIENAS! Vienkāršas, bet trāpīgas mārketinga idejas šiem svētkiem

Straujiem soļiem tuvojas Lieldienas, un šis neapšaubāmi ir pēdējais brīdis nākt klajā ar mārketinga idejām, kas reklamēs jūsu produktus un palīdzēs jums sazināties ar klientiem. Lieldienas – tie ir vēl vieni svētki ar iespēju palielināt pārdošanas apjomu un veicināt zīmola atpazīstamību.

Lūk, dažas svētku idejas, kas būs pietiekami vienkāršas, lai tās īstenotu ikviens uzņēmums:

Lieldienu dāvanas

Dāvanas patīk visiem! Lieldienas ir vēl viena iespēja izveidot jautras un interaktīvas Lieldienu dāvanas, kas palielinās zīmola atpazīstamību, palīdzēs zīmolam iegūt vairāk sekotāju un izrādīt atzinību saviem klientiem.

Tās var būt ar Lieldienām saistītas tematiskas balvas, atlaižu kods vai jebkas cits, kas palīdzēs reklamēt jūsu zīmolu.

Lieldienu buklets

Lai labāk reklamētu savus produktus, varat izveidot Lieldienu bukletu ar atbilstošiem produktiem, izmantojot iespēju no jauna atgādināt par saviem svētku produktiem.

Pārsteidziet savus klientus

Lieciet saviem klientiem apmeklēt savu veikalu. Jūs varat sagatavot mazus dāvinājuma produktus saviem klientiem, kurus viņi varēs saņemt tad, kad viņi būs iepirkušies, piemēram, par noteiktu naudas summu.

Prece var būt produkts, kuru vēlaties reklamēt, īpaša atlaide vai vienkārša olu formas šokolāde.

Kopīgojiet lietotāju radīto saturu

Izmantojot savu klientu radošumu, mudinot viņus, piemēram, kopīgot savu skaistāko Lieldienu olu fotoattēlu. Pārpublicējiet šos ierakstus savās sociālo mediju lapās. Tas palīdzēs radīt svētku noskaņu un veicinās zīmola atpazīstamību.

Dalieties ar Lieldienu receptēm vai padomiem

Sniedziet jaunas idejas saviem sekotājiem sociālajos saziņas līdzekļos, kopīgojot dažus pārsteidzošus padomus un receptes ar atbilstošiem vizuāliem materiāliem. Tas var būt – kā nokrāsot olas ar dabas materiāliem, vai ko pagatavot no olām.

Padarot saturu vizuāli pievilcīgu, jūsu lapa piesaistīs lielāku uzmanību un piesaistīs jūsu sekotāju uzmanību ātrāk un efektīvāk.

Izvietojiet uznirstošos logus

Izmantojiet savā vietnē uzkrītošus, spilgtus uznirstošos logus, lai iepazīstinātu un reklamētu savus Lieldienu piedāvājumus un izpārdošanu. Jūs pat varat viņiem piešķirt krāsainas olas, Lieldienu zaķa vai groza formu.

Šī ir arī jauna un ļoti efektīva ideja, kas var palīdzēt apkopot e-pastus un vēlāk tos izmantot savā mārketinga stratēģijā.

Izveidojiet aizraujošu svētku videoklipu

Nav noslēpums, ka sociālie mediji ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā izplatīt informāciju par savu zīmolu. 40% digitālo patērētāju izmanto sociālos tīklus, lai atrastu jaunus zīmolus un produktus. Tātad, kāpēc gan to neizmantot?

Izmantojiet savu radošo potenciālu un izveidojiet lietotājam draudzīgu un uz patērētājiem vērstu video saturu Lieldienu apsveikuma videoklipu veidā.

Īss animēts videoklips ar vislabākajiem novēlējumiem palīdzēs jums sazināties ar auditoriju un padarīt to vairāk saistītu ar jums un jūsu zīmolu.

Izmantojiet e-pasta mārketingu

Personalizētai pieejai ir lielāka ietekme nekā vispārējai pieejai. Tāpēc e-pasts ir iekļauts gandrīz visās mārketinga kampaņās. Tas ļauj segmentēt mērķauditoriju un sazināties ar katru segmentu atsevišķi.

Lieldienas ir lieliska iespēja e-pasta mārketinga kampaņai. Jūs varat izveidot īpašu piedāvājumu, nosūtīt īpašas atlaides saviem labākajiem klientiem vai vienkārši apsveikt savus klientus, nosūtot viņiem vislabākos novēlējumus. Tāpēc, veidojot video apsveikumu vai pastkarti, neaizmirstiet to pievienot savam e-pasta ziņojumam.

Pētījumi liecina, ka video pievienošana e-pastiem var palielināt vidējo klikšķu skaitu līdz pat 300%.

Uzrakstiet ziņu un pievienojiet savu Lieldienu video apsveikumu vai pastkarti. E-pasta sūtīšana ar apsveikuma video ir efektīvs žests, lai uzlabotu attiecības ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un stiprinātu jūsu zīmola identitāti.

Tās ir tikai dažas lieliskas mārketinga idejas, kas var palīdzēt jums izplānot radošu svētku mārketinga stratēģiju. Izmantojot spēles, dāvanas, pievilcīgus attēlus, uznirstošos logus un citas sociālo mediju mārketinga idejas, jūs veiksmīgi kļūsiet par vienu no iecienītākajiem zīmoliem ar labākajām Lieldienu veicināšanas idejām.