Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Depresīvais tiranozaurs un viņā īsās roķeles atrod jauno Audi

“Jūs domājiet, ka nekas nemainīsies un tad pēkšņi – boom, 25 miljoni skatījumu divās dienās”

Izrādās, ka dinozaurs Tiranozaurs ir pavisam īsts un mēs esam sabojājuši viņa dzīvi, ķircinot viņu par nesamērīgi īsajām roķelēm.

via GIPHY

“Esmu kļuvis par izsmiekla objektu,” tiranozaurs žēlojas zemākesošajā video. (Godīgi sakot, mēs domājām, ka viņš jau labu laiku ir izmiris, bet varbūt tas ir tikai cietsirdīgs attaisnojums).

Šis negaidīti sirdi plošošais Audi kampaņas video turpinās, parādot tiranozaura depresiju, kurā sports nepalīdz un mājas darbi ir vienkārši par grūtu… Tā tas turpinās līdz brīdim, kad kampaņas varonis atrod kauit ko tāāādu, kas mainīja spēles notiekumus.

Kampaņas video iezīmē sākumu Audi automātiski pilotētajai transportlīdzekļu kustībai, kas jau radījusi zināmu satraukumu sabiedrības vidū, jo ir pirmais solis uz masveidā ražotiem transportlīdzekļiem bez to vadītājiem mums tik ierastajā cilvēka formā, kas, kā paredzēts, varētu atņemt miljoniem darba vietu visā pasaulē.

Tomēr jāatzīmē, ka humors, ar kādu Audi pieiet šim tematam, samazina spriedzi ap šo aktualitāti un dīvāinā kārtā padara to pat cilvēcīgāku.

Foto: https://www.flickr.com/photos/jon-clark/6936597178/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/