Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Gunta Līdaka atkāpusies no NEPLP locekļa amata

Vai padome tiek izmantota kā politisks instruments savstarpējo rēķinu kārtošanā?

Gunta Līdaka atkāpusies no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amata, liecina NRA.lv rīcībā esošā informācija.

“Pašreizējā situācijā, kas izveidojusies ap NEPLP padomi, uzskatu par neiespējamu turpināt darbu. Ir izveidojusies situācija, kurai ir vajadzīgs risinājums, diemžēl tā vietā, lai to meklētu, Sabiedriskais medijs un padome tiek izmantoti kā politisks instruments savstarpējo rēķinu kārtošanā. Šādā situācijā profesionāls darbs nav iespējams. Tāpēc esmu pieņēmusi lēmumu atkāpties,” portālam norāda Līdaka.

Kā ziņots, koalīcijas partijas pirmdien vienojās lūgt Saeimas Juridiskā biroja atzinumu par to, kādas parlamenta rīcības varētu būt tiesiskas un pieļaujamas attiecībā uz NEPLP, ņemot vērā to, kā notika LTV vadības izvēles process.

Jau vēstīts, ka Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes  izraudzītie Latvijas Televīzijas valdes locekļi Einārs Giels un Eva Juhņēviča, neizturot nozares profesionāļu spiedienu, vēl pirms darba attiecību oficiālas uzsākšanas atteikušies no tiem izraudzītajiem amatiem.

Foto: F64