Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar: Konsolidētās TV skatītākais kanāls martā – TV3

Skatītākā TV programma martā bija “Es mīlu tevi, Latvija! 5”!

Konsolidētās TV skatītākais kanāls martā bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 10,1%. Otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa – 9,7%. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls PBK, ar skatīšanās laika daļu 8,1%.

Skatītākā TV programma martā bija “Es mīlu tevi, Latvija! 5” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 9,2% jeb 173,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otra skatītākā programma bija “Nekā personīga” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 8,1% jeb 151,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Trešā skatītākā TV programma martā bija “Sarkanais mežs” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 7,6% jeb 142,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, skatoties tikai lineārās TV datus jeb TV programmu vērošanu to ētera laikā, tāpat kā konsolidētās TV skatītāko programmu topā, pirmajā vietā bija “Es mīlu tevi, Latvija! 5” un otrajā – “Nekā personīga”. Savukārt “Sarkanais mežs” pēc lineārās TV datiem ierindojās 19.vietā, savukārt pievienojot vēl datus par skatīšanos ārpus ētera laika, pakāpjas uz konsolidētās TV skatītāko programmu topa trešo vietu.