Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar TNS: Konsolidētās TV skatītākais kanāls decembrī – TV3

Skatītāko programmu topa pirmajās vietās filmas un pārraides svētku noskaņās!

Konsolidētās TV skatītākais kanāls 2018.gada decembrī bija TV3, kuram veltīti 10,2% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,1%. Trešais skatītākais kanāls bija PBK, kura skatīšanās laika daļa bija 7,8%.

Kantar TNS mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka gada nogalē (31.decembrī) skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 11,9%. Savukārt otrs skatītākais kanāls šajā dienā bija RTR Planeta Baltija, kuram veltīti 10,8% no kopējā TV skatīšanās laika. Bet trešais skatītākais bija kanāls PBK, kuram veltīti 10,2% no kopējā TV skatīšanās laika.

Skatītāko konsolidētās TV decembra programmu topa pirmajā vietā – filma “Viens pats mājās 2” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 9,7% jeb 184,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otra skatītākā TV programma “Latvijas valsts himna” kanālā PBK, kuru vēroja vidēji 9,6% jeb 181,6 tūkstoši skatītāju. Savukārt programmu topa trešajā vietā – “Latvijas lepnums 2018” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 9,3% jeb 176,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.