Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Hilarijas Klintones un Donalda trampa pēdējās vēlēšanu kampaņas uzrunas

Vai reklāma var palīdzēt uzvarēt valsts prezidenta vēlēšanās?

Donalds Tramps un Hilarija Klintone nupat publicējuši savas pēdējās vēlēšanu kamapaņas uzrunas amerikāņu tautai tikai stundas pirms šodien notiekošajām prezidenta vēlēšanām.

Demokrātu un republikāņu kandidāti abi izlaiduši divu minūšu garus video klipus, kas visas dienas garumā tiks pārraidīti ASV televīzijas kanālos CBS un NBC.

Klintones video materiāla “Rītdiena” laikā kamera ir vērsta pret pašu kandidāti, kur viņa tieši uzrunā amerikāņus. Ziņots, ka klips, kurā Kliontone ne reizi nepiemin sava oponenta Tramapa vārdu, ticis filmēts pagājušajā nedēļas nogalē.

Savukārt Donalda Tramapa uzruna, kas publicēta pāris dienu ātrāk, interneta vietnē Youtube jau sasniegusi vairāk nekā 6 miljonus skatījumu. Saprotams, ka šis video materiāls krietni atšķiras no Klintones publicētā – tajā konkrēti minēti cilvēku vārdi un tie attēloti ar dažādu elementu palīdzību. Tur redzam pašreizējo ASV prezidentu Baraku Obamu, Trampa oponenti Hilariju Klintoni u.c. ASV plaši pazīstamas personas, kas cieši saistītas ar valsts politiku. Pats tramps paziņojis, ka šīs reklāmas kapmaņas izstrādē un publikācijā iegultīti 4 miljoni ASV dolāru, kas nodrošinās šī klipa publicēšanu un atskaņošanu deviņos štatos.

Foto: https://www.pexels.com/photo/u-s-flag-and-white-pole-71145/