Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Iepazīsties: Publiskots jauns ietekmīgāko pašmāju influenceru tops

Jaunākajā topā par ietekmīgāko sociālo tīklu influenceri Latvijā atzīta Ieva Florence-Vīksne!

Aģentūra “Golin Riga” publiskojusi ikgadējo indeksu par sociālo tīklu ietekmīgākajām figūrām dažādās dzīves jomās. Jaunākajā topā par ietekmīgāko sociālo tīklu influenceri Latvijā atzīta aktrise un jaunā māmiņa Ieva Florence-Vīksne, kura saņēma augstāko punktu skaitu arī influenceru indeksa Dzīvesstila jomas makro kategorijā.

Vadoties pēc starptautiskās Golin Global datos balstītās pieejas Accelerators of Relevance kopā ar sadarbības partneriem HypeAuditor un Norstat, GOLIN Riga izveidojusi jau trešo Latvijas Golin Accelerators of Relevance Influenceru indeksu 2021. Zemāk iespējams apskatīt TOP10 rezultātus 3 kategorijās un 11 jomās.

Jaunākajā topā par ietekmīgāko sociālo tīklu influenceri Latvijā atzīta aktrise un jaunā māmiņa Ieva Florence-Vīksne, kura saņēma augstāko punktu skaitu arī influenceru indeksa Dzīvesstila jomas makro kategorijā. Viņa sīvā konkurencē apsteidza pērnā gada uzvarētāju un jauniešu auditorijas vidū populāro Niklāvu Mičuli, kurš triumfēja arī Jaunatnes jomā makro kategorijā, kā arī blogeri un Beāti Bērziņu, kurai ir arīdzan otrā vieta Jaunatnes jomā makro kategorijā.

Medium kategorijas uzvarētājas tituls šogad tika Dailes teātra aktrisei Anetei Krasovskai (@anetekrasovska), otrā vieta vlogerim un fotogrāfam Viktoram Blūmam (@viktorsblums), savukārt dejotāja Anna Rozīte (@annaroziite) ierindojas trešajā vietā. Jāpiebilst, ka šī nav tā pati Anna Rozīte, kas zināma kā bijusī TV seja.

Arvien ietekmīgākās mikro kategorijas uzvarētājas godā šogad ir saldējuma meistare, ceļotāja un māmiņa Zane Milzarāja (@zane.milzaraja), otrajā vietā ierindojot uztura speciālisti Viktoriju Zakarkeviču (@uzlabo) un trešajā – “TikTok” māsiņas Lidiju Ņižņikovu un Elīnu Pakalni (@latvian_sisters).

Jomas “Dzīvesstils” makro kategorijā uzvaras laurus plūkusi aktrise Ieva Florence-Vīksne (@ieva_florence), medium kategorijā par līderi kļuvusi veselīga dzīvesveida piekritēja, jau minētā dejotāja Anna Rozīte (@annaroziite) un mikro kategorijā – ceļotāja Zane Milzarāja (@zane.milzaraja).

Jomā “Ēdiens” par makro kategorijas līderi jau otro gadu pēc kārtas atzīta recepšu grāmatas “Našķoties” autore Zane Grēviņa (@naskoties_zane), par medium kategorijas līderi izraudzīta veselīga uztura iedvesmotāja Māra Ziemele (@edamskaisti), bet mikro kategorijas uzvarētājas tituls ir uztura ekspertei Viktorijai Zakarkevičai (@uzlabo).

Jomā “Skaistums” makro kategorijas uzvarētājas gods šogad piešķirts modelei Diānai Kubasovai (@dianakubasova). Medium kategorijas uzvarētāja tituls šajā jomā tiek Latvijas slavenākajam drag queen Amuna Davis (@amunadavis), savukārt mikro kategorijā uzvaras laurus plūkusi grima māksliniece Jekaterina Giseļevska (@jgiselevska).

Jomas “Dizains” makro kategorijā šogad netika noteikts uzvarētājs. Bet medium kategorijas līderis ir karikatūrists Gatis Šļūka (@karikaturalv), mikro kategorijas uzvarētājas gods tiek uzņēmējai Ilzei Pīlēnai (@ilze.pilena).

Jomā “Mode” makro kategorijas uzvaras laurus plūkusi apģērbu tirgotāja Elīna Didrihsone (@didrihsoonee), medium kategorijas uzvarētāja ir blogere Una Ulme (@unaulme), bet par mikro kategorijas līderi noteikta modes māksliniece un trikotāžas eksperte Irina Košakova (@koshakova_).

Jomā “Izklaide” par makro kategorijas uzvarētāju atzīts šovmenis Jānis Krīvēns (@krivenchy), medium kategorijas līdere ir aktrise Anete Krasovska (@anetekrasovska), bet mikro kategorijā par līderi noteikts māsu Lidijas un Elīnas duets (@latvian_sisters).

Jomā “Foto&video” makro kategorijas uzvarētājs ir jaunais kinorežisors un ceļotājs Roberts Vītols (@robyworks), par medium kategorijas līderi noteikta fotogrāfe Liāna Brūvere (@koshumm), bet mikro kategorijas laureāts ir fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs (@aleksandrssokolovs).

Jomā “Sports” makro kategorijas uzvarētājs jau otro gadu pēc kārtas ir bokseris Mairis Briedis (@mairisbriedis), medium kategorijas laureāts ir hokejists Kaspars Saulietis (@sauljukas91), bet mikro kategorijā uzvaras laurus plūcis futbola nozares eksperts Kaspars Gorkšs (@kaspars_gorkss).

“Jaunatne” jomas uzvarētājs makro kategorijā ir blogeris Niklāvs Mičulis (@niklavs), medium kategorijā uzvarējusi tiktoka zvaigzne Undīne Ozoliņa (@undixone), bet mikro kategorijā triumfē modele Emīlija Agate Palina (@emilijaagate).

Šī gada jaunajā kategorijā “Ģimene” makro kategorijas līdere ir dvīņu mamma Kristīne Dzenīte (@kristine.dzen), medium kategorijā uzvarētāja ir digitālā satura veidotāja Baiba Mellenberga (@baiba.mellenberga), savukārt mikro – divu bērnu mamma un ēterisko eļļu eksperte Daiga Ellaby (@daiga_ella).

“TikTok” jomā netika dalītas kategorijas, bet izveidots TOP5: līderes ir māsas Lidija Ņižņikova un Elīna Pakalne, otrajā vietā ierindojot Undīni Ozoliņu, un godpilnajā trešajā – Regnāru Mariņinu (@Riganights). Ceturtās “TikTok” vietas ieguvējs ir iluzionists Edžus Kauķis (@Iluzionists_Edzus), bet topu noslēdz Genādijs Šutkovs (@Shutkovs).