Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar: Konsolidētās TV skatītākais kanāls decembrī – TV3

Konsolidētās TV skatītākais TV kanāls decembrī – TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 11,1%. Otrs skatītākais TV kanāls bija LTV1, kura vērošanai veltīti 10,4% no kopējā TV skatīšanās laika. Trešais skatītākais TV kanāls bija TV3 Life, kura skatīšanās laika daļa bija 3,9%.

Konsolidētās TV decembra skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās “Gadumijas sagaidīšana. Latvijas Valsts himna” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 12,6% jeb 225,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā ierindojās “Latvijas Valsts prezidenta E.Rinkēviča uzruna gadumijā” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 12,4% jeb 220,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Savukārt trešā skatītākā TV programma pagājušā gada decembrī bija “LR Ministru prezidentes E.Siliņas uzruna gadumijā” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 10,6% jeb 189,9 tūkstoši skatītāju.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters komentē, ka viens skatītājs pie TV ekrāna pagājušā gada decembrī pavadīja vidēji 4 stundas un 36 minūtes dienā, tas bija par 13 minūtēm vairāk nekā novembrī. Decembrī visilgākais vidējais TV vērošanas laiks dienā bija 31.decembrī – vidēji 5 stundas un 50 minūtes viens skatītājs vērojis TV šajā dienā. Savukārt skatītākais TV kanāls 2023. gada pēdējā dienā bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 15,9%. Savukārt otrs skatītākais šajā dienā bija kanāls TV3, kuram veltīti 14,5% no kopējā TV skatīšanās laika. Trešais skatītākais kanāls gada pēdējā dienā bija kanāls LTV7, kura skatīšanās laika daļa bija 3,4%.