Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Konsolidētās TV skatītākais kanāls 2021. gada februārī – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls februārī bija LTV1!

Konsolidētās TV skatītākais kanāls februārī bija LTV1, kuram veltīti 11,4% no kopējā skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 10,1%. Savukārt trešais skatītākais kanāls bija RTR Planeta Baltija, kura skatīšanās laika daļa bija 9,1%.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, jāņem vērā, ka kanāla RTR Planeta Baltija skatīšanās laika daļa 9,1% aprēķina par laika posmu no 1. līdz 14.februārim. Sākot ar 15.februāri stājās spēkā aizliegums retranslēt šo kanālu Latvijas teritorijā.

Viens TV skatītājs februārī pie TV ekrāna pavadīja vidēji 4 stundas un 47 minūtes dienā, tas bija par 22 minūtēm mazāk nekā janvārī.

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās raidījums “de facto” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 10,3% jeb 188,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Programmu topa otrajā vietā ierindojās “TV3 ziņas”, kuras vēroja vidēji 10,2% jeb 186,9 tūkstoši skatītāju. Savukārt februāra konsolidētās TV programmu topa trešajā vietā – “TV3 Laika ziņas”, kuras vēroja vidēji 9,7% jeb 177 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.