Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” testē veidus, kā novērst nelikumīgu dalīšanos ar pieeju platformai

Vai "Netflix" plāno ierobežot kontu koplietošanu?

Pēdējās desmitgades laikā filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platforma “Netflix” un tamlīdzīgi pakalpojumi ir kļuvuši par galveno izklaides avotu. Taču līdz pat šai dienai joprojām pastāv daudzi mīti par kontu koplietošanu “Netflix”. Saskaņā ar “Netflix” pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, jūsu konts ir paredzēts tikai “personiskai un nekomerciālai lietošanai, un to nedrīkst kopīgot ar personām ārpus jūsu mājsaimniecības”.

Vienlaikus novērojams, ka dalīšanās ar parolēm lielākoties notiek draugu vidū, kā rezultātā nesen vairāki straumēšanas platformas “Netflix” lietotāji skatīšanās laikā sastapušies ar situāciju, kad uz TV ekrāniem parādījies uzraksts: “Ja nedzīvo kopā ar šī konta īpašnieku, tev nepieciešams savs, lai turpinātu skatīties.”

Lai arī pats “Netflix” galvenais produktu vadītājs Nils Hants publiski paudis viedokli, ka straumēšanas pakalpojums nav “apsēsts ar prasību izpildīt ierobežojumus, kas saistīti ar ierobežojumu viena mājsaimniecība katram kontam”, “Netflix” izlaidis izmēģinājuma variantā, kurā lietotāji var apstiprināt konkrētā konta pieejas atļauju, ievadot ciparu kombināciju, kas tiek nosūtīta īsziņā vai e-pastā. “Netflix” apstiprināja testu, taču nekomentēja, cik cilvēku piedalījās testā, kā arī to, vai tas notika tikai ASV vai arī citur.

“Šis tests ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka cilvēki, kas izmanto “Netflix” kontus, ir pilnvaroti to darīt,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

2020. gadā “Netflix” abonentu pulkam pievienojās vēl 37 miljoni lietotāju, kopējam skaitam pārsniedzot 200 tūkstošus.