Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Konsolidētās TV skatītākais kanāls maijā – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls šī gada maijā – LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 11,8%.

Otrs skatītākais TV kanāls bija TV3, kura vērošanai veltīti 8,9% no kopējā TV skatīšanās laika. Trešais skatītākais TV kanāls maijā bija LTV7, kura skatīšanās laika daļa bija 8,8%.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka konsolidētās TV programmu topā atspoguļojas viena no lielākajām maija aktualitātēm – hokejs. Pirmajās vienpadsmit vietās topā ierindojas kāda no Pasaules meistarsacīkšu spēlēm hokejā. Programmu topa pirmajā vietā – Pasaules meistarsacīkšu spēle starp Latviju un Zviedriju kanālā LTV7, kuru vēroja vidēji 17,5% jeb 312,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā ierindojās Pasaules meistarsacīkšu spēle hokejā starp Latviju un Šveici kanālā LTV7, kuru vēroja vidēji 14,8% jeb 264,7 tūkstoši skatītāju. Savukārt trešā skatītākā bija hokeja spēle starp Latviju un Kanādu, 27.maijā, kanālā LTV7. Šo spēli savos mājas TV ekrānos vēroja vidēji 13,8% jeb 246,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Viens TV skatītājs pie TV ekrāna maijā pavadīja vidēji 3 stundas un 49 minūtes dienā, tas bija par 10 minūtēm mazāk nekā aprīlī.