Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Liepājas uzēmuma Ovi Watch video kļūst par sensāciju pasaulē

Ovi Watch komandas ražotos pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs

Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka gabala var uztaisīt rokas pulksteni, ir kļuvis par interneta sensāciju visā pasaulē – Facebook video kanālā Unilad Tech tas ir skatīts jau vairāk kā 570 000 reižu.

Kā uzsver Liepājas uzņēmuma pārstāvji, šāds skaitlis ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video saturam.

Ovi Watch koka rokas pulksteņu projekts aizsākās šī gada janvārī, kad uzņēmums sāka pūļa finansējuma (crowdfunding) kampaņu platformā Indiegogo.

Lai gan plānotie 12 000 dolāru kampaņā netika savākti, ar atbalstītāju saziedotajiem 4,6 tūkstošiem bija pietiekami, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

WatchBandit ir novērtējuši Ovi Watch pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotāiem pasaulē, savukārt šodien Ovi Watch komandas ražotos pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Uzņēmums Ovi Watch šobrīd piedzīvo savas labākās dienas, jo no 19. – 23. oktobrim tas prezentē savu produkciju Āzijas tirgum, piedaloties izstādē BIG+BIH 2016. Šīs izstādes laikā Ovi Watch produkciju redzēs vairāk nekā 60 000 vietējo Taizemes iedzīvotāju.

Pulksteņiem Ovi Watch ir pieejamas gobas, ķirškoka, riekstkoka un tīkkoka versijas, tiem ir teļādas siksniņa un Šveices pulksteņa mehānisms.
SIA Oviwatch šī gada janvārī vienādās daļās dibinājuši Dāvis Paipa, Gvido Asns un Zintis Šnitceris.

Par sensāciju kļuvušā video autors ir Gundars Veits, kurš ir viens no YouTube kanāla DOROTHEA TV dibinātājiem.

Foto: https://www.pexels.com/photo/sea-nature-beach-sand-21859/