Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

NMG piedāvā efektīvas reklāmas un PR kampaņas tiešsaistē

Reklāmas stratēģija ir ļoti svarīga ikvienam uzņēmumam ar tālredzīgiem mērķiem!

Krīzes situācija saistībā ar jauno koronavīrusu “Covid-19” ir skārusi ne vienu vien Latvijas uzņēmumu, taču jāatceras, ka jebkura krīzes situācija var kļūt par iespēju – iespēju kļūt labākiem, aktīvākiem un nospraust jaunus mērķus. Nacionālā mediju grupa (NMG) šajā grūtajā laikā ikvienam uzņēmumam sniedz iespēju īstenot efektīvu reklāmas vai sabiedrisko attiecību kampaņu tiešsaistē, jauniem klientiem pirmajai reklāmas izvietošanas reizei piedāvājot atlaides līdz pat 80%.

Kā skaidro NMG vadītājs Alberts Jodis, reklāmas stratēģija ir ļoti svarīga ikvienam uzņēmumam ar tālredzīgiem mērķiem: “Reklāma nosaka potenciālo pircēju attieksmi pret produktu vai pakalpojumu, un tālāk arī atbild par produkta noietu. Tikai īstenojot veiksmīgu kampaņu, iespējams piesaistīt pastāvīgu un lojālu mērķauditoriju. Ņemot vērā esošo situāciju, reklāma ir kļuvusi vairāk, nekā nepieciešama.”

Nacionālā mediju grupa (NMG) ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem un beidzot ar izklaides interneta resursiem.

Izvēloties sadarbību ar NMG, ikvienam uzņēmumam ir unikāla iespēja izvietot uzņēmuma informāciju populārākajos NMG portālos. Papildus tam informācija par jūsu uzņēmumu nonāks sociālā tīkla Facebook biznesa lapās. Šobrīd kopējā NMG interneta resursu un to biznesa lapu sociālajos tīklos auditorija (reach) pārsniedz 2 000 000 (divus miljonus) interneta lietotāju mēnesī un tuvākajā nākotnē plānots šo skaitu vēl palielināt.

Savukārt mediju grupas sociālo tīklu Facebook biznesa lapām seko līdzi vairāk nekā 200 tūkstoši lietotāju. Lapās ikdienas tiek izvietota uzņēmējiem aktuālākā informācija par biznesa attīstības un izaugsmes iespējām.

Uzzināt vairāk par sadarbību iespējams http://pieteikums.lv/mediji vai rakstot uz [email protected].