Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Korporatīvās apmācības tiešsaistē – iespēja kāpināt uzņēmuma komandas kompetenci un produktivitāti

“Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu klāstu ar korporatīvajām apmācībām tiešsaistē!

Uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa visos laikos ir bijuši tā darbinieki, kas ir ne tikai lielākā uzņēmuma vērtība, bet arīdzan galvenais priekšnosacījums veiksmīgai mērķu sasniegšanai. Arvien vairāk uzņēmēju izvēlas specializētas korporatīvās apmācības, lai nodrošinātu, ka darbinieki labāk izprot savu darbu un spēj efektīvāk sasniegt savus profesionālos mērķus. Turklāt ikviens zina, ka augstāko produktivitāti var sasniegt, ja individuālie mērķi tiek integrēti ar organizācijas mērķiem.

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju, “Biznesa Akadēmija” ir rīkojusies atbildīgi un piedāvā plašu klāstu ar korporatīvajām apmācībām tiešsaistē – tagad ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas, ņemot dalību semināros ar videokonferences starpniecību.

“Korporatīvo apmācību kurss palīdz darbiniekiem iemācīties ātri un viegli ģenerēt, novērtēt un atlasīt pareizas idejas un risinājumus. Korporatīvo apmācību priekšrocība ir individuālā programma katra uzņēmuma specifikai ar mērķi palīdzēt īstenot konkrētus uzņēmuma uzdevumus, sasniedzot labākos rezultātus,” norāda “Biznesa Akadēmijas” vadītājs Alberts Jodis.

Apmeklējot korporatīvās apmācības tiek nodrošināts, ka uzņēmuma darbinieki vienlaicīgi apgūst vērtīgas zināšanas un prasmes, kuras vēlāk palīdz celt uzņēmuma rezultātus. Korporatīvās apmācības palīdzēs uzņēmumiem virzīties uz personības un biznesa izaugsmi.

“Mēs visi zinām, ka tieši vēlme pilnveidoties un koncentrēties uz nemitīgu sava darba uzlabošanu ir atslēga uz panākumiem. It īpaši šajā laikā, kad ekonomiskā situācija valstī kļūst arvien sliktāka un jādomā par ieguldījumiem uzņēmuma nākotnē,” skaidro A. Jodis.

Biznesa apmācību programmā būs iespēja apmeklēt mārketinga, pārdošanas, psiholoģijas, komunikācijas u.c. seminārus, kurus vada zinoši un pieredzējuši nozares eksperti.

Plašāka informācija par korporatīvajām apmācībām tiešsaistē un pieteikuma anketa : http://registreties.lv/korporativas-apmacibas vai rakstot uz [email protected].