Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ronaldu viens pats ir teju četras reizes vērtīgāks nekā visa Ungārijas izlase EČ futbolā

Pasaules slavenā futbolista vērtība mērāma 116 miljonu apmērā

Viens pats Krištianu Ronaldu ir gandrīz četras reizes vērtīgāks nekā visa Ungārijas futbola izlase, kas spēlēs 2016. gada Eiropas čempionātā (EČ), liecina aģentūras ”Bloomberg” informācija.

Par visiem 23 Ungārijas izlases spēlētājiem viņu pārstāvētie klubi pāreju naudā kopā samaksājuši 31 miljonu dolāru, kas ir mazākā summa starp visām 24 komandām, kuras no 10. jūnija līdz 10. jūlijam sacentīsies Francijas stadionos.

Tajā pašā laikā par 31 gadu veco portugāļu uzbrucēju Ronaldu samaksāti 116 miljoni dolāru saskaņā ar Nīderlandes bankas ”ING Groep NV” analīzi. Vērtīgākā komanda ir Spānijas izlase ar 736 miljoniem dolāru. Tai seko Vācija ar 633 un Francija ar 551 miljonu dolāru.

Desmit vērtīgāko valstsvienību pulkā iekļuvušas arī Beļģija, Anglija, Itālija, Portugāle, Horvātija, Polija un Turcija.

EČ finālturnīra dalībnieku skaita palielināšana no 16 līdz 24 devusi iespēju arī mazākām nācijām kā Velsai, Ziemeļīrijai, Islandei un Albānijai startēt šajā turnīrā.

2004. gada EČ kvalifikācijas sensācija Latvija finālturnīrā Portugālē spēlēja, kad tajā startēja vēl 16 komandas.

ING sastādījusi arī desmit vērtīgāko EČ spēlētāju sarakstu katrā no desmit vērtīgākajām izlasēm. Tajā iztrūkst pasaules dārgākā futbolista Gareta Beila par ko Madrides ”Real” 2013. gadā samaksāja ”Tottenham Hotspur” 113 miljonus dolāru, jo Velsa nav starp desmit vērtīgākajām izlasēm.

Aiz Ronaldu (116 miljoni dolāru), ierindoti vācietis Tomass Millers (79 miljoni), beļģis Edens Azārs, polis Roberts Levandovskis (pa 74), francūzis Pols Pogba (68), spānis Serhio Busketss, anglis Rahīms Sterlings, horvāts Luka Modričs (pa 53), turks Arda Turans (37) un itālietis Leonardo Bonuči (31).

Lai gan par vērtīgāko komandu tiek uzskatīta Spānija, par favorīti uz uzvaru Eiropas čempionātā britu bukmeikeri uzskata pašreizējo pasaules čempionvienību Vāciju.

Foto: https://www.flickr.com/photos/torrelodones/14013981808/https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/