Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

SIA “Mediju nams” iegādājies uzņēmējs Nauris Kāpostiņš

Uzņēmumam tiks iecelta arī jauna valde

Pagājušajā nedēļā SIA “Mediju nams”, kas izdod laikrakstu “Neatkarīgā Rīta Avīze”, žurnālus “Vakara Ziņas”, “Sporta Avīze”, “Praktiskā Astroloģija” un “Māja”, kā arī veido interneta portālu nra.lv un digitālo žurnālu “Sofa”, iegādājies uzņēmējs Nauris Kāpostiņš, kurš kļuvis par vienīgo SIA “Mediju nams” mātes kompānijas SIA“MN mediji” dalībnieku.

“Es augsti vērtēju Mediju Nama izdevumu satura kodolu, kas ļaus attīstīt uzņēmumu par vienu no vadošajiem ne tikai tradicionālās, bet arī digitālās vides ziņu mediju. Būtiskas pārmaiņas uzņēmuma darbībā es neparedzu, taču skaidrs, ka Mediju Nama radošā satura unikalitāte un vieta tirgū tiks pastiprināti virzīta digitālā vidē, kur Mediju Namam jau ir labas pozīcijas. Tai pat laikā drukātie mediji saglabāsies kā sabiedriski nozīmīga satura veidošanas pamats,” saka Nauris Kāpostiņš.

“Mediju Nama izdevumu galvenais uzdevums ir mūsu lasītājiem piedāvāt interesantu un vērtīgu informāciju, kā arī ar savu viedokli cīnīties par mūsu lasītāju interesēm Latvijas sociālpolitiskajā vidē. Mans mērķis ir kopā ar kolēģiem uzņēmumā stiprināt Mediju Nama pozīcijas Latvijas mediju tirgū, uzlabot uzņēmuma saimniecisko darbību un veidot arvien interesantākus izdevumus mūsu lasītājiem,” turpina N. Kāpostiņš.

Līdztekus dalībnieku maiņai uzņēmumā drīzumā tiks iecelta arī jauna valde.

Avots: nra.lv