Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sadarbojoties ar vāciešiem, Latvijas Piens rada jaunu produktu līniju

Proteīna dzēriens ProCapsul, kas sola nodrošināt attiecīgu uzturvērtību un dreīguma termiņu 4 mēnešus

Investējot 20 000 eiro, SIA “Latvijas Piens” zīmola “Trikāta” produktu grozu papildinājusi ar jaunu, inovatīvu produktu – proteīna dzērienu “ProCapsul”, informē kompānijas pārstāve Rita Voronkova.

Dzēriena recepti izstrādājuši “Latvijas Piena” tehnologi un no Latvijā ražotām izejvielām tapis proteīna dzēriens, kas tiek fasēts Vācijā, nodrošinot augstu produktu kvalitāti ar četru mēnešu ilgu derīguma termiņu. Tiek informēts, ka pievienotās komponentes – “Omega 3”, kviešu dīgļu milti, pektīns, fosfors un kālijs – dzērienam nodrošina nepieciešamo uzturvērtību.

“ProCapsul” satur “Latvijas Piena” ražotās siera sūkalas, kas ir augstvērtīgs proteīna avots un “Pure Food” džemus. Tas satur 50% no proteīna dienas devas pieaugušajiem, 99% no “Omega 3″ dienas devas, 28% no fosfora dienas devas, 14% no kālija dienas devas, tāpēc to var pielīdzināt pilnvērtīgai maltītei,” norāda “Latvijas Piena” mārketinga un pārdošanas vadītāja Ramona Kalniņa.

Kopā ar sadarbības partneri Vācijā, kas tāpat kā “Latvijas Piens” ražošanas procesu veic atbilstoši starptautiskajai BRC sertifikācijai, izdevies sasniegt ilgāku produkta derīguma termiņu – četri mēneši.

Kalniņa piebilda, ka darbs pie jaunu produktu izstrādes turpinās un tuvākajā nākotnē patērētāji saņems arī jaunus siera kategorijas produktus.

2014.gadā “Latvijas Piens” sāka siera ražošanas paplašināšanu, lai vietējam un eksporta tirgiem piedāvātu produktus ar augstāku pievienoto vērtību. Kopš tā laika “Latvijas Piens” aktīvi strādājis, lai diversificētu tirgus riskus, fokusējoties uz siera ražošanu un eksporta palielināšanu. Kopumā “Latvijas Piens” produkciju realizē 11 valstīs, tostarp Skandināvija ir kļuvusi par “Latvijas Piena” nozīmīgāko reģionu siera eksportā. Uzņēmums eksportē 50% no saražotā siera. Vienlaicīgi tiek veikta jaunu eksporta tirgu izpēte.

Foto: https://www.pexels.com/photo/dark-motion-drops-milk-18558/