Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šogad un turpmāk radošās izcilības festivāls Adwards notiks augustā

Šogad vienpardmitais radošās izcilības festivāls Adwards2016 norisināsies no 22. līdz 26. augustam

Nepagāja ne vienpadsmit gadi, līdz uzdevām sev jautājumu – kāpēc festivālu rīkojam gada saspringtākajā laikā, kad gan darbu iesniedzējiem, gan festivāla žūrijas pārstāvjiem darbu vairāk kā laika, savukārt laikapstākļi dienvidnieku žūrijas pārstāvjiem ekskursijas vietā liek izvētēties pavadīt laiku viesnīcā? Tāpēc tā vairs nedarīsim – šogad un turpmāk radošās izcilības festivālu rīkosim augusta beigās, vēsta festivāla organizatori.

Šogad vienpardmitais radošās izcilības festivāls Adwards2016 norisināsies no 22. līdz 26. augustam. Darbus izvērtēšanai būs iespējams iesniegt no maija līdz pat 8. augustam, un tiem jābūt tapušiem laika posmā no 2015. gada 31. marta līdz 2016. gada 1.augustam.

No 22. līdz 24. augustam 10 starptautiskas žūrijas pārstāvji izvērtēs iesniegtos darbus, bet 26. augusta vakarā labākos un veiksmīgākos darbus apbalvosim ar Adwards meistarības ordeņiem festivāla noslēguma ceremonijā. Līdztekus darbu vērtēšanai notiks lekcijas, meistarklases un citi iedvesmojoši un izglītojoši pasākumi radošās nedēļas ietvaros.

Sākot ar aprīli, informācija un jaunumi par festivālu būs pieejami Adwards2016 oficiālajā mājaslapā.

Šogad Adwards2016 identitāti veido jaunā un daudzsološā animācijas studija KUST, savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošinās ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūra WRONG.

Foto: Publicitātes