Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

15. reizi pasniegs Radošās izcilības festivāla “ADwards” balvas

Šogad radīta arī jauna kategorija – radošās izcilības eksports!

9. jūlijā plkst. 17.00 Latvijas Mākslas akadēmijas dārzā jau piecpadsmito reizi tiks pasniegtas Radošās izcilības festivāla “ADwards” balvas, godinot labākos Latvijas reklāmas un dizaina projektus. Pasākumu būs iespējams vērot gan klātienē, gan attālināti.

Festivālā, ko rīko Latvian Art Directors Club (LADC), darbi tika vērtēti desmit kategorijās: integrētās kampaņas, sabiedriskās attiecības, interaktīvie un digitālie risinājumi, zīmola saturs un izklaide, zīmola stāsts, pasākumi un sponsorēšana, preses un vides reklāma, netradicionālā komunikācija, TV un radio, drukas māksla un dizains. Šogad radīta arī jauna kategorija – radošās izcilības eksports.

“Radošie ir izdzīvojuši! Tam par godu ielūdzam atzīmēt radošumu klātienē, ne Zoomā, un paskatīties, ko 20 žūrijas locekļi no 12 valstīm ir izvērtējuši. Būs svinīga apbalvošanas ceremonija, ballīte un kāds priekšnesums arī – viss kā vecajos labajos laikos!” aicina LADC direktore Žanete Eglīte.

Ierodoties obligāti jāuzrāda ID karte vai pase un digitāls vai izdrukāts Covid-19 vakcinācijas sertifikāts. Bez oficiāla apliecinājuma ieeja pasākumā nebūs atļauta. Pasākumu būs iespējams vērot arī attālināti Facebook tiešraidē LADC profilā.

Tāpat kā pagājušogad, arī šoreiz žūrijas darbs notika attālināti, ļaujot pulcēt izcilus nozares profesionāļus no visas pasaules. Žūrijas vadošā prezidente ir Klaudija Kristovao (Claudia Cristovao), Google dizaina studijas APAC vadītāja Tokijā, kura šogad ieņem arī žūrijas prezidentes lomu Kannu Lauvās (Cannes Lions). Vairāk informācijas par žūriju meklējiet “ADwards” interneta vietnē.