Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“TikTok” uzlabo pusaudžu privātuma aizsardzību

Vietne iepriekš kritizēta, ka tā neievēro bērnu drošību internetā!

Pusaudžu un bērnu vidū populārā vietne “TikTok”, kurā var publicēt īsus video ar mūziku, uzlabojusi pusaudžu privātuma aizsardzību.

“TikTok” savā platformā ir ieviesis paaugstinātu aizsardzību nepilngadīgajiem kā daļu no pastiprinātas regulatīvās kontroles. Uzņēmums norādījis, ka tas ieviesīs virkni produktu izmaiņu pusaudžu lietotājiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem, lai padarītu viņu “TikTok” pieredzi privātāku, drošāku un mazāk atkarīgu.

Tā, piemēram, pusaudži, kas jaunāki par 16 gadiem, publicējot savu pirmo videoklipu, redzēs uznirstošo ziņojumu, lūdzot viņiem izvēlēties, kurš var skatīties. Neatkarīgi no tā, jauniešiem vecumā no 16 līdz 17 gadiem varēs izvēlēties to, vai citi varēs lejupielādēt viņu videoklipus.

“TikTok” ziņas seko līdzīgiem soļiem, par ko nesen paziņojusi arī citi tehnoloģiju uzņēmumi, kas vērsti uz pusaudžiem, tostarp “Google” un “YouTube”, kā arī “Instagram”.

Ķīniešiem piederošā platforma arī pārtrauks sūtīt paziņojumus lietotājiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem no pulksten 21:00 ar mērķi samazināt viņu ekrāna laiku naktī.

Bērnu drošības sabiedriskās kārtības vadītājas Aleksandras Evansas un globālās privātuma vadītājas Arunas Šarmas paziņotās darbības balstās uz iepriekšējiem pasākumiem, lai aizsargātu jaunos lietotājus no tiešsaistes briesmām.

“TikTok” pagājušajā gadā bija pasaulē visvairāk lejupielādētā lietotne, kas apsteidza “Facebook” un tās ziņojumapmaiņas platformas.