Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“WhatsApp” ievieš jaunumus privātuma politikā

Visiem pazīstamā saziņas platforma “WhatsApp” nākusi klajā ar jaunumiem – turpmāk tā atļaus lietotājiem atstāt tērzēšanas grupas, nebrīdinot par to citus, un kontrolēt, kam redzama to atrašanās tiešsaistē.

“Meta” piederošā ziņojumapmaiņas platforma paziņojusi, ka izmaiņu mērķis ir dot lietotājiem lielāku kontroli pār savu pieredzi, vienlaikus palīdzot viņiem aizsargāt privāto saziņu.

Jaunās “WhatsApp” privātuma funkcijas stāsies spēkā šomēnes.

Saskaņā ar “Meta” paziņojumu, “WhatsApp” ieviesīs iespēju lietotājiem privāti izmantot lietotni, neatrodoties tiešsaistē. Funkcija, kas šomēnes būs pieejama ikvienam, ļaus “WhatsApp” lietotājiem atlasīt, kuras kontaktpersonas var redzēt jūsu tiešsaistes statusu, vienlaikus slēpjot to no citiem. To kontaktpersonu sarakstam, kas var skatīt jūsu tiešsaistes statusu, nav ierobežojumu, un jūs jebkurā laikā varat mainīt šo sarakstu.

Tāpat jaunās funkcijas paredz atļaut lietotājiem arī nobloķēt citu iespējas uzņemt ekrānuzņēmumus “View Once” ziņām, kuras tiek izdzēstas uzreiz pēc apskatīšanās.

Patlaban, kad lietotājs pamet tērzēšanas grupu, pārējie grupas biedri tiek informēti par šo soli. Turpmāk “WhatsApp” ļaus lietotājiem pamest grupas privāti, neizsūtot masveida paziņojumu par to.