Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Zīmola John Lewis šī gada Ziemassvētku reklāma apstiprina, ka suņi ir paši jaukākie dzīvnieki

Ar John Lewis Ziemassvētku reklāmas palīdzību tiek atbalstīta dzīvnieku organizācija The Wildlife Trust

Īpaši gaidītā John Lewis Ziemassvētku reklāma par savu galveno varoni šogad izvēlējusies Boksera šķirnes suni Basteru.

Ziemassvētku reklāmas režisors ir Duglas Vilsons. Reklāma veidota sadarbībā ar Adam&Eve/DDB aģentūru. Reklāmas stāsts ir par mazu meitenīti vārdā Bridžita, kurai ļoti patīk lēkāt. Viņas mamma un tētis šajos Ziemassvētkos tai nopirkuši batutu, kuru tētis paslepus Ziemassvētku vakarā saliek piemājas dārzā. Ģimenes sunim Basteram arī ļoti patīk lēkāt, bet viņam nekad nav bijusi iespēja to darīt.

Ziemassvētku vakarā uz batuta sapulcējas dažādi meža dzīvnieki- divas lapsas, āpsis, vāvere un ezis, kuri lēkā pa batutu, un suns Basters vien novēro to skatoties pa logu.

Ziemassvētku rītā Bridžita izskrien dārzā, bet vēl pirms viņai ir tikusi iespēja iemēģināt jauno dāvanu, Basters apdzen viņu un sāk lēkāt pa batutu, par ko ģimene ir ļoti izbrīnīta un apmulsusi.

John Lewis pagājušā gada reklāmas Vīrietis uz mēness (oriģinālvalodā Man of the Moon) režisors bija Kims Gehriks. Tomēr citus gadus tieši Duglas režisējis daudzas John Lewis reklāmas, tādas kā Ilgā gaidīšana (oriģinālvalodā The Long Wait) 2011.gadā, Ceļojums (The Journey) 2012.gadā un Montija Ziemassvētki (oriģinālvalodā Monthy`s Christmas) 2014.gadā. Šī gada ceturtajā reklāmā režisors pievienojot gan humora, gan Ziemassvētku kopā būšanas naratīvas.
Šī gada reklāmas mūzikas pavadījums ir divu minūšu garais džeza dziedātājas Randijas Kravfordas One day I`ll Fly Away kaverversija, kuru izpilda grupa The Vaults. Dziesma ietver sevī skumjās un maģiskās sajūtas, pie kurām skatītāji ir pieraduši skatoties John Lewis Ziemassvētku reklāmas pēdējo gadu laikā.

Katru gadu John Lewis ar Ziemassvētku reklāmu izveidi atbalsta kādu, kam tas nepieciešams vairāk, tā nodarbojas ar labdarību. Šogad zīmols palīdz organizācijai The Wildlife Trust, kas palīdz dzīvniekiem.