Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Jaunās H&M Ziemassvētku reklāmas režisors ir Vess Andersons

H&M reklāmas reitings ir viens no augstākajiem šajos Ziemassvētkos

H&M jaunās 2016.gada Ziemassvētku reklāmas režisors Vess Andersens par galveno reklāmas varoni izvēlējies Adrienu Brodiju, sadarbojoties ar Adam&Eve/DDB aģentūru.

Gandrīz vai 4 minūšu garās kino īsfilmas Sanāksim kopā (oriģinālvalodā – Come Together) stāsts ir par vilciena konduktoru, kuru attēlo Brodijs, kas vilcienam uzsākot braucienu paziņo pasažieriem, ka sniegputeņa dēļ nokļūšanu mājās uz Ziemassvētkiem nāksies atlikt. Pēc tam kamera Andersona īpašajā stilā, līdzīgi kā viņa režisētajā filmā The Darjeeling Limited, parāda katru vilciena pasažieri, tostarp kādu bērnu bez vecākiem, kurš beigās ir tas, kas mēģina uzlikt zvaigzni Ziemassvētku eglītē, tā sasildot ikviena sirdi šajā svētku un kopā būšanas laikā.

Īsu un ierāmētu kompozīju vienkāršie veidi ir Vesa Andersona iestrādātais stils, ar kura palīdzību skatītāji lieliski tiek iepazīstināti gan ar stāsta varoņiem, gan tajā pašā laikā ar īpašo ainavu, siltajām krāsām un, protams, H&M apģērbu kolekciju, kas eleganti piestāv katram no īsfilmas varoņiem.

Īsfilma beidzas ar klasisko Džona Lenona un Joko Ono dziesmu Priecīgus Ziemassvētkus (oriģinālvalodā Happy Christmas). Šī īsfilma automātiski kļuvusi par vienu no visvairāk skatītākajām un neaizmirstamākajām šajos Ziemassvētkos.