Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Apple aktīvi iesaistās cīņā pret AIDS

(PRODUCT) RED

Lai atbalstītu Starptautisko AIDS dienu, kas tiek atzīmēta 1. decembrī, tehnoloģiju kompānija Apple iekrāsoja savu logotipu sarkanā krāsā aptuveni 100 veikalos visā pasaulē, tostarp Sidnejā, Pekinā, Tokijā, Berlīnē, Londonā, Stambulā, Riodežaneiro, Ņujorkā un Losandželosā.

Kompānija turpina kampaņu, ko uzsākusi pirms pieciem gadiem, atbalstot globālo kustību (RED). Tā ir pasaules mēroga iniciatīva ar mērķi iesaistīt globālos zīmolus cīņā pret AIDS Āfrikā un citās pasaules valstīs. (PRODUCT) RED iniciatīvu atbalstošie zīmoli būtisku daļu no ieņēmumiem ziedo cīņai ar AIDS.

Kā vēsta Apple, pērkot (PRODUCT)RED preces, pircējs atbalsta cīņu par paaudzi, brīvu no AIDS. Līdz šim Pasaules fondā ir savākti vairāk nekā 320 miljonu ASV dolāru (no kuriem vairāk nekā 100 miljonu ir ziedojis Apple), lai palīdzētu ar izglītību un medicīnisko aprūpi tiem, kam tā visvairāk nepieciešama.

Aptuveni 35 miljoni cilvēku visā pasaulē dzīvo ar HIV infekciju, kas neatgriezeniski iznīcina cilvēka imūnsistēmu un var izraisīt AIDS.

Foto: Warren R.M. Stuart/https://www.flickr.com/photos/wza// https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/