Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aston Martin izlaiž jaunu modeli par godu Džeimsam Bondam

Lai to iegādātos, aģentam 007 varētu būt nepieciešamas algas paaugstinājums

Lai kurš arī nebūtu nākamais Džeims Bonds, viņa garāžā būs viena no skaistākajām mašīnām pasaulē – saprotams, bez izmaiņām – Aston Martin.

Lai arī jaunais Bugatti Chiron iespējams ir šobrīd uz Zemes esošā ātrākā mašīna, par skaistāko atzīts jaunais Aston Martin DB11, kura vizuālā izskata veidotāji aizguvuši iedvesmu no slavenā Britu slepenā aģenta Džeimsa Bonda un šo modeli veltījuši nākamajam šī tēla atveidotājam.

Šodien veicot savu pirmo parādīšanos Ženēvas Motoru šovā (Geneva Motor Show) Šveicē, gribētos teikt DB11 pacēlis gan uzņēmuma, gan aģenta 007 latiņu par pāris pakāpēm augstāku.

Zem garā alumīnija pārsega zemā starta stājā gaida 5.2 litru twin-turbo V12 dzinējs, kas iejūgts astoņu ātrumu automātiskajā pārnesumu kārbā. Tā 600 zirgspēku un 700 nm lielas griezes moments ļauj tam uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 3.9 sekunžu laikā (Dāmas, tas ir ļoti jaudīgi!)

Domājams, nav papildus jāmin, ka ar šo ātrumu ir vairāk nekā pietiekami, lai Bonds notvertu pat visvelnišķīgākos blēžus.

via GIPHY

DB11 ir pietiekoši skaists, lai liktu modeļiem ģībt, tas ir arī tik ātrs, ka liks gepardam kaunā nosarkt ( šie dzīvnieki spēj uzņemt ātrumu 0-60 četrās sekundēs). Turklāt tas ir tik dobjš un skaļš, ka spēj mazus pērnus padarīt nedzirdīgus…vismaz uz brīdi. Tomēr, iespējams vissatraucošākais sāks jaunā Aston iekšienē, kur jaunākās klases izklaides tehnika lieliski ieguļ luksusa kabīnē.

Papildus neskaitāmi daudzajām ekstrām, jāsaka paldies dizaineriem un inženieriem, kas instalējuši jaunāko parkošanās sistēmu ar 360 grādu lielu leņķa kameru, lai ikreizi parkojot savu 211,995$ vērto Astonu, Tevi neķertu sirdstrieka.

Vispārīgi runājot, eksperti DB11 atzinuši par ievērojamāko Aston Martin veikumu kopš 2003.gada, kad klajā nāca BB9. Tikai tāpēc, ka pēc dažiem gadiem mašīnas iespējams vadīs pašas sevi, nenozīmē,, ka mūsu dzīvēs un sirdīs nav vieta vēl vienam skaistam Aston Martin!

via GIPHY

Foto: https://www.flickr.com/photos/4yas/3000693242/in/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Avots: http://mashable.com/2016/03/01/aston-martin-db11/#t87mYitsfOq6