Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Astoņas radošas iepakojuma dizaina tendences 2018. gadā

No minimālisma līdz trīsdimensiju efektam - spilgtākie produktu risinājumi šim gadam!

Veiksmīgs un pamanāms produkta dizains ir gandrīz viss, kas nepieciešams, lai izsauktu patērētāju interesi par to. Daudzu pazīstamu uzņēmumu iepakojuma dizaina mērķis ir izraisīt patīkamu ziņkāri, vienlaikus likt tam sasaukties ar potenciālo klientu un to vēlmēm.

Nenoliedzami, arvien vairāk uzņēmumu drosmīgi eksperimentē ar dizainu, taču pastāv arī klasiskas vērtības, kuras nemainās tieši tāpēc, ka ir cilvēkiem tuvas un saprotamas!

Pareiza līdzsvara panākšana iepakojuma izstrādē nebūt nav vienkārša lieta, jo nepieciešams pievērst uzmanību detaļām un iepakojuma efektīvam pielietojumam. Un dažkārt tas būs ļoti, ļoti sarežģīti.

Produkta iepakojums ir visur, no jūsu vietējā pārtikas preču veikalā līdz jūsu iecienītākajiem tiešsaistes veikaliem. Kas jāzina, lai tas būtu veiksmīgs? Eksperti ir apvienojuši 8 iepakojuma dizaina tendences 2018. gadā!

Vienkāršība

Minimālisma dizains vienmēr ir bijis populārs un arī šogad tas joprojām atrodas topa augšgalā! Ne vienmēr ir vajadzīgi vārdi un spilgti burti, lai izteiktu to, ko mēs domājam! Dažkārt produkts runā pats par sevi!

Pasteļi

Sievišķīgs, nomierinošs iepakojuma dizains pievērš uzmanību! 2018. gads var nozīmēt pasteļa atdzimšanu. Samazināts piesātinājums padara pasteļus par lielisku izvēli, lai rādītu mīkstu, gaišu efektu, kas piešķir produktam vaļsirdību un siltu auru. Šīs vieglās nokrāsas atgādinās, ka krāsa ir gaisma, un gaisma ir enerģija!

Zīmējumi

Zīmējumi vienmēr rada priecīgu un laimīgu enerģiju, un tā iedarbojas pat tad, ja sen vairs neesat bērni. Zīmējums uz produkta iepakojuma padara produktu jautri un atgriež mūs bērnībā, ļaujot izdzīvot patīkamās emocijas no tā laika vēlreiz!

Filmas plakāti

Turpinot izklaides tēmu, 2018. gadā joprojām populāri būs filmu plakāti un tēli. Tiem ir spēja radīt tādu pašu atmosfēru un piešķirt tādu pašu stāstījumu produktam, kāds vērojams filmā!

Lieli burti

Ja jūs vēlaties nosūtīt skaidru un skaļu vēstījumu, lieli burti ir lielisks veids kā to radoši izdarīt! Izmantojot īstās krāsas tas noteikti izcels Jūsu produktu!

Vintage stils

Vintage stils joprojām ir aktuāls. Jūs nevarat iet uz priekšu, nezinot savu pagātni! Pagātne ir iekļauta mūsu pašreizējā realitātē, tāpēc vintage dizains plaukst, jo atgādina par mūsu kultūras daļu vai atmiņām.

Vintage stāsta stāstu par tradīcijām, cieņu un aizraušanos, elementiem, kas ir daļa no mūsu dzīves. Un tā ir lieliska iespēja piešķirt savam produktam identitāti!

Fotogrāfija

Fotogrāfijas vienmēr bijušas cieši saistītas ar dizainu. Komplekss vizuālas ziņojums, ko fotoattēls pārveidot, spēj mūs aizraut. Tas arī dod dizainerim brīvību sapņot, piemēram, par aizraujošām kolāžām!

Hologrāfisks efekts

Hologrāfisks folijas spiedogs var pārvērst parasto neparasto. Dziļums, trīsdimensija un dažādas krāsas papildina jebkuru iepakojumu eleganci un vērtību. Hologrāfi var piešķirt plastmasai vai papīram neuzkrītošu metāla efektu, kas savukārt piešķirt tai jebkādu spilgtumu un izskatu.