Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Facebook” Messenger turpmāk sūtīs paziņojumu par ekrānuzņēmumiem

Šāds atjauninājums varētu skart arī "Instagram!"

Sociālās saziņas vietnes “Facebook” vadītājs Marks Zukerbergs izdevis vēstījumu visiem tiem “Facebook” Messenger lietotājiem, kuriem patīk uzņemt savas tērzēšanas sarunas ekrānuzņēmumus.

Paziņojumā norādīts, ka turpmāk Messenger informēs lietotājus, ja viņu sarunas attēlu būs tvērusi cita persona.
Tas nozīmē, ka ikviens, kurš mēģinās uzņemt, piemēram, slēptu ziņojuma fotoattēlu, tiks nekavējoties atklāts, izmantojot uznirstošo paziņojumu.

Vienlaikus tiek norādīts, ka šis atjauninājums ietekmēs tikai īsziņas, fotoattēlus vai videoklipus, kas nosūtīti, izmantojot jauno pazušanas režīmu, kas ļauj lietotājiem iestatīt laika ierobežojumu, cik ilgi viņu ziņas var lasīt.

Ekrānuzņēmuma brīdinājums jau ir sācis izplatīties Amerikas Savienotajās Valstīs, un paredzams, ka tas nonāks pārējā pasaulē tuvāko nedēļu laikā.

Tāpat šāds pats atjauninājums varētu skart arī “Instagram”.

Kā zināms, “Facebook” nesen ir mainījis savu korporatīvo nosaukumu uz “Meta” kā daļu no liela zīmola maiņas. Par nosaukuma maiņu tika paziņots ikgadējā “Facebook” attīstītāju konferencē.

Saskaņā ar oficiālo versiju, jaunais nosaukums labāk atbildīs kompānijas pašreizējai darbībai, proti, uzņēmums paplašina savu sasniedzamību ārpus sociālajiem medijiem tādās jomās kā virtuālā realitāte.