Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Homērs Simpsons iegādājas reklāmu vietnē YouTube

TrueView video reklāmas priekšrocības

Amerikāņu multiplikācijas filmas The Simpsons galvenais varonis Homērs Simpsons kļuvis par video vietnes YouTube reklāmas kampaņas seju.

Reklāmas aģentūra Camp + King  sadarbībā ar portālu radījusi video, kurā Homērs attīsta savu nelielo biznesu ar video reklāmas TrueView  palīdzību.

Par video pamatu kalpo seriāla The Simpsons ceturtās sezonas oriģinālā sērija. Homērs iegādājas sniega tīrāmo mašīnu un uzsāk sniega tīrītāja biznesu. Lai palīdzētu tēvam nodrošināt publicitāti, Homēra meita Liza iesaka viņam TrueView reklāmas formātu, kas nosaka, ka reklāmdevējam jāmaksā tikai tajā gadījumā, ja kāds apskatījis viņa izvietoto reklāmu.

TrueView video reklāmas nodrošina aizraujošu un interaktīvu veidu, kā piesaistīt klientus portālā YouTube un jebkurā citā tīmekļa vietnē. Reklāmdevējs var izveidot un pārvaldīt TrueView kampaņas, izmantojot programmu Google AdWords, kas ļauj regulēt savu TrueView reklāmu rādīšanas vietu, laiku un mērķauditoriju.

TrueView reklāmu priekšrocība ir tāda, ka reklāmdevējam par to jāmaksā tikai tad, ja skatītājs sasniedz videoklipa 30 sekunžu punktu vai mijiedarbojas ar videoklipu. Izmantojot pogu Izlaist reklāmu, skatītājs var atteikties no video skatīšanās.