Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

IKEA īsteno sirsnīgu akciju vienā no Pierīgas pasažieru vilcieniem

IKEA vairo sirsnību un izgaismo pasažieru vilcienu!

Gaisma cilvēku dzīvē ir ļoti svarīga, īpaši laikā, kad dienas kļūst īsākas un naktis garākas, kad uz darbu dodies vēl pa tumsu un mājās atgriezies jau tumsā. Lai padarītu pēc iespējas vairāk cilvēku ikdienu gaišāku, IKEA īsteno sirsnīgu akciju vienā no Pierīgas pasažieru vilcieniem.

“Pagājušajā gadā IKEA izgaismoja dzīvojamo māju, iededzot STRÅLA zvaigzni katrā logā. Šogad spersim vēl soli tālāk… un izdekorēsim veselu vilcienu! Šādi mēs vēlamies nest vairāk gaismas tumšajā laikā un parādīt skandināvu tradīciju dekorēt ar gaismu, cerot uz gaišākām dienām. STRÅLA vilciens ir kā gaismas saliņa, kas rada svētku atmosfēru un atmodina sirdī prieku,” pauž IKEA.

STRÅLA vilciena rota ir reizē vienkārša, bet reizē arī maģiska un svinīga. Salīdzinājumā ar logiem STRÅLA zvaigznes ir ļoti lielas, tāpēc ir uzreiz pamanāmas un rada īstu svētku noskaņu. Skatoties no vagona gala, tās rindojas gar malām , veidojot it kā izgaismotu ceļu mājup. Siltais mirdzums atgādina par gaismu, kas gaidāma pēc garās ziemas.

“Šoreiz nolēmām izrotāt veselu vilciena vagonu. Zvaigznes logos radīs pirmo nojausmu par svētkiem, pat no ārpuses. Iekšpusē papildināsim gaismas rotājumus vēl ar citiem svētku noskaņu radošiem elementiem, piemēram, virtenēm un iepakotām dāvanām.”

STRÅLA zviedru valodā nozīmē gaismas avotu vai staru. Skandināvijā ir tradīcija gada tumšākajā laikā rotāt mājokli ar gaismas rotājumiem, kas rada mājīgumu un svētku noskaņu. Šis princips izmantots arī STRÅLA vilcienā. Zvaigzne ir cerības un piepildītu vēlēšanos simbols, ziemā tā vienmēr rada īpašu atmosfēru. STRÅLA zvaigznes var iekārt vai lietot ar pamatni kā galda lampas.