Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kinoakadēmija iesūdz tiesā mārketinga firmu saistībā ar “Oskara dāvanu maisiņiem”

Šogad kaislības norit ne tikai ap pašu "Oskara" ceremoniju

Amerikas Kino mākslas un zinātnes akadēmija iesūdzējusi tiesā mārketinga firmu “Distinctive Assets”, kas zināma kā mārketinga kompānija, kas specializējas produktu popularizēšanā, tās veicinot un izplatot slavenību vidū. Mārketinga firma iesūdzēta tiesā par “Oskara dāvanu maisiņiem”, kuru saturs liekas vairāk nekā mulsinošs.

Akadēmija apgalvo, ka tirdzniecības uzņēmums ar “Oskara dāvanu maisiņiem” maldina sabiedrību, liekot tai domāt, kā tā ir oficiāli saistīta ar godalgotās balvas “Oskars” pasniegšanas ceremoniju, kas norisināsies februāra beigās, lai gan patiesībā mārketinga firmai nav pilnīgi nekāda saistība ar lielāko kino pasaules notikumu.

Tādi saukļi kā “Ikvienam uzvaru Oskarā” pēc Amerikas Kinoakadēmijas domām tiek uzskatīti par autortiesību pārkāpumu. “Mēs dziļi bažāmies par neskaidrību, ko veicinājušās mārketinga firmas izplatītās balvas. Ir svarīgi informēt sabiedrību, ka dāvanu maisiņi nekādā gadījumā nav saistīti ar akadēmiju,” uzsver akadēmijas advokāts.

Aptuveni 200,000 ASV dolāru vērtie “Oskaru dāvanu maisiņi”, kas tiek izsniegti visiem “Oskara” balvas kandidātiem, jau paspējuši piesaistīt plašu mediju uzmanību, jo to saturs ir visai mulsinošs, sākot, no “vampīru krūts pacēlāja”, beidzot ar vairākām seksa rotaļlietām.

Plašsaziņas līdzekļos pieejamā informācija gan liecina, ka “Distinctive Assets” netaisās pārtraukt nelikumīgās darbības.

Foto:Lincolblues/https://www.flickr.com/photos/lincolnblues//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/