Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Konsolidētās TV skatītākais kanāls maijā – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls šī gada maijā – LTV1, kuram veltīti 13,4% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kuram veltīti 10,4% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls LTV7, kura skatīšanās laika daļa bija 5,1%.

Konsolidētās TV skatītāko TV programmu topa pirmajā vietā ierindojās “Pasaules meistarsacīkstes hokejā. Latvija – Austrija” kanālā LTV7, kuru vēroja vidēji 9,5% jeb 172,1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Maija konsolidētās TV programmu topa otrajā vietā – “66.Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. 1.pusfin.” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 9,4% jeb 168,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Trešā skatītākā programma maijā bija “Pasaules meistarsacīkstes hokejā. Latvija – Somija” kanālā LTV7, kuru vēroja vidēji 8,4% jeb 150,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka viens TV skatītājs pie TV ekrāna maijā pavadīja vidēji 3 stundas un 53 minūtes dienā, tas bija par 12 minūtēm mazāk nekā aprīlī. Maijā vidējais skatīšanās laiks šogad pirmo reizi ir bijis mazāks par 4 stundām dienā.

Kā liecina TV auditorijas pētījuma dati, šī gada piecos mēnešos skatītāko kanālu pozīcijas nemainīgi saglabā divi kanāli – LTV1 un TV3, šiem kanāliem ir arī ievērojami lielāka skatīšanās laika daļa nekā citiem TV kanāliem. Savukārt salīdzinot TV kanālu skatīšanās laika daļas maijā un aprīlī, visvairāk skatīšanās laika daļa pieaugusi kanālam LTV7 – par 2,3 procentpunktiem, kas skaidrojams ar Pasaules meistarsacīkšu pārraidēm hokejā.