Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Melnās piektdienas” ietvaros Latvijas iedzīvotāju pasūtījumi internetā palielinājušies par 62%

Savukārt visās Baltijas valstīs pasūtījumu apjoms palielinājies par 20%, salīdzinot ar 2020. gada izpārdošanas laiku!

Iespēju iepirkties internetā un izmantot “Melnās piektdienas” atlaides šogad Latvijas iedzīvotāji izmantojuši par 62% biežāk nekā gadu iepriekš, par ko liecina starptautiskā sūtījumu piegādes uzņēmuma “Venipak” apkopotā informācija. Savukārt visās Baltijas valstīs pasūtījumu apjoms palielinājies par 20%, salīdzinot ar 2020. gada izpārdošanas laiku.

“Venipak” informācija liecina, ka iepirkšanās internetā Latvijā “Melnās piektdienas” ietvaros guvusi milzīgu sūtījumu pieaugumu, kas salīdzinot ar nedēļu iepriekš palielinājās par 11%, bet ar gadu iepriekš par 62%. Pērn šajā laikā dažādu ierobežojumu dēļ lielākā daļa tirdzniecības klātienē bija apturēta, taču tieši šogad preču iegāde internetā kļuvusi ļoti populāra.

Lietuvā “Melnās piektdienas” piedāvājumu internetā iedzīvotāji izmantojuši par 27% biežāk nekā pērn, savukārt Igaunijā tikai par 14%. Visbiežāk tīmeklī pirktās preces bija kosmētika, rotaļlietas, dekoratīvais apgaismojums un grāmatas.

“Lai gan pirms gada Latvijā bija izsludināta ārkārtas situācija un mājsēde, “melnās piektdienas” piedāvājumu iedzīvotāji neizmantoja tik bieži kā šogad. Tas skaidrojams ar paradumu maiņu, kad gada laikā arvien vairāk pirkumi tiek veikti internetā nevis dodoties uz veikaliem klātienē. Esam novērojuši, ka arī citās Baltijas valstīs īpašās akcijas pirms svētkiem gūst cilvēku atzinību, taču Latvijā sasniegtie rezultāti tiešām ir pārsteidzoši,” saka “Venipak” vadītājs Justas Šablinskas.

“Melnās piektdienas” īpašās akcijas ir populāras visā pasaulē un tradicionāli notiek pēdējā novembra nedēļā, kad veikali izsludina atlaides dažādām precēm.