Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tagad “WhatsApp” vari sarakstīties pats ar sevi

Novembra beigās “WhatsApp” paziņoja, ka palaidīs jaunu funkciju “Message Yourself“, kas ļaus ērtāk sazināties pašam ar sevi. Šī gada sākumā “WhatsApp” ir pabeidzis jaunas funkcijas ieviešanu, kas ļauj lietotnē izveidot privātu tērzēšanu pašam ar sevi, ko var izmantot personīgo piezīmju un multivides saglabāšanai.

Līdz šim “WhatsApp” bija iespēja sazināties pašam ar sevi, piemēram, izveidojot grupu, kur esi vienīgais dalībnieks. Taču “Message Yourself” funkcija vairāk paredzēta lietošanai kā ērta vieta, kur glabāt, piemēram, atgādinājumus, piezīmes, saites, audio klipus, fotoattēlus un videoklipus. Varat arī runāt ar sevi, taču ņemiet vērā, ka atbildes sev nāksies sniegt pašam.

Jauno funkciju vari izmantot, atverot “WhatsApp” čata sadaļu un nospiežot uz labajā augšējā stūrī esošās jaunas sarakstes ikonas. Tālāk starp visiem kontaktiem ieraudzīsi arī savējo.

Funkcija izmanto to pašu pilnīgu šifrēšanu, ko izmanto parastās “WhatsApp” tērzēšanas sarunās, ļaujot platformai droši sinhronizēt jūsu privātās piezīmes starp ierīcēm.