Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” kontu koplietošanas ierobežojums varētu skart miljonus

Drīzumā miljoniem straumēšanas platformas “Netflix” pakalpojuma lietotāju varētu tikt bloķēti. Tas tiks darīts ar mērķi izbeigt lietotāju dalīšanos ar parolēm.

Jau vēstīts, ka globālais straumēšanas gigants “Netflix” pirmo reizi vairāk nekā desmit gadu laikā zaudējis abonentu skaitu. Līdz ar to uzņēmums paziņojis, ka sāks ierobežot kontu koplietošanu, tādā veidā cerot, ka pakalpojumam reģistrēsies jauni lietotāji.

“Netflix” piedāvā jaunu funkciju, ko sauc par “mājas pievienošanu”, un tā ļauj lietotājiem iegādāties papildu “mājas”, ar kurām viņi vēlas koplietot savu “Netflix” kontu. Katrai mājai papildus parastajai abonēšanas maksai tiek iekasēta ikmēneša maksa, taču šī maksa ir ievērojami mazāka par pilna “Netflix” abonementa izmaksām, tāpēc tā joprojām ļauj dažām mājsaimniecībām ietaupīt.

“Netflix” uzsver, ka tas automātiski nepievienos tā saucamās mājas un neiekasēs maksu, kad kāds koplieto savu kontu ar citu mājsaimniecību – tā vietā lietotājiem tiks lūgts pievienot “mājas” un apstiprināt papildu maksu.

Tiek norādīts, ka tie lietotāji, kuri turpinās pārkāpt jaunos noteikumus, tiks bloķēti, un vairs nevarēs izmantot “Neftlix” pieejamo saturu. Uzņēmums šādu politiku jau izmēģinājis vairākās pasaules vietās, un “Netflix” apstiprinājis, ka jau tuvākajā laikā tas tiks darīts arī Lielbritānijā un Eiropā.

Ņemot vērā jaunās funkcijas ieviešanu, “Netflix” lietotājiem būs iespēja maksāt papildus, ja viņi vēlēsies dalīt savu profilu ar cilvēkiem, ar kuriem kopā nedzīvo.