Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Tinder” ievieš jaunas drošības funkcijas

Lai nodrošinātu lielāku lietotāju drošību, populārā iepazīšanās aplikācija “Tinder” šonedēļ paziņoja par jaunām drošības funkcijas, kas lietotājiem dos arī plašākas privātuma kontroles iespējas.

“Tinder” saviem lietotājiem turpmāk nodrošinās lielāku kontroli lietotnē, ieviešot inkognito režīmu un bloķēšanas profilu, kā arī dalībnieku ziņošanas jauninājumus.

Tiek uzsvērts, ka katrs “Tinder” kontaktpunkts ir izveidots, domājot par aplikācijas lietotāju drošību: ““Mēs nepārtraukti sadarbojamies ar ekspertiem, lai paplašinātu mūsu drošības līdzekļus un informētu par mūsu centieniem palīdzēt tiem, kas iesaistās tiešsaistes iepazīšanās programmā ar vēlmi izveidot veselīgas attiecības. Mūsu mērķis ir padarīt “Tinder” par drošāko vietu, kur tiešsaistē satikt jaunus cilvēkus.”

Pie drošības funkcijām jāmin arī tas, ka lietotāji tagad ātrāk varēs ziņot par tiem, kuri sūta rupjas un aizvainojošas ziņas.

Tāpat zināms, ka “Tinder” arī testē jaunu abonentpakalpojumu, kura cena varētu būt pat 500 dolāru (460 eiro) mēnesī jeb 6000 dolāru (5550 eiro) gadā.