Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Neatkarīgā Rīta Avīze pāries tikai uz digitālo formātu no 5. maija

Tradicionālā laikraksta pēdējā izdošanas diena būs 30. aprīlis!

Laikraksta Neatkarīgā Rīta Avīze izdevējs SIA Mediju Nams ir pieņēmis lēmumu no šī gada 5. maija veidot Neatkarīgo Rīta Avīzi jaunā, tikai digitālā formātā, ciešā sadarbībā ar jau esošo portālu nra.lv.

Tradicionālā laikraksta pēdējā izdošanas diena būs 30. aprīlis. Jaunā formāta digitālās Neatkarīgās Rīta Avīzes satura redaktors būs ilggadējs laikraksta komentētājs un bijušais laikraksta Dienas bizness redaktors Juris Paiders, bet portālu nra.lv turpinās vadīt tā esošā redaktore Ilze Zālīte.

“Mēs mainām formātu, taču nemainām mūsu satura vērtības. Jauna digitālā Neatkarīgā Rīta Avīze ir likumsakarīgs attīstības solis. Mēs redzam, ka nra.lv digitālā platforma jau šobrīd sasniedz aptuveni astoņas līdz desmit reizes lielāku auditoriju nekā tradicionālais laikraksts. Tradicionālam laikrakstam, diemžēl, vairs nav ekonomiski pamatojamas nākotnes, taču nemainīgs ir mūsu lasītāju pieprasījums pēc no valdošās elites atšķirīga dzīves redzējuma. To mēs turpināsim nodrošināt,” saka Nauris Kāpostiņš, SIA Mediju Nams valdes priekšsēdētājs un vienīgais dalībnieks.

“Turpmāk mēs apvienosim labāko, ko nodrošina Neatkarīgās Rīta Avīzes redakcijas pieredze un unikālais pasaules redzējums ar digitālā laikmeta iespējām. Šis ir izaugsmes lēmums, lai arī tas nozīmēs tradicionāli iecienīta medija izdošanas pārtraukšanu,” turpina Nauris Kāpostiņš.

Visiem Neatkarīgās Rīta Avīzes abonentiem tiks atmaksāta abonēšanas maksa par periodu, kurā avīze vairs netiks izdota, taču ir bijusi abonēta. Sīkāka informācija par naudas atmaksas kārtību tiks publicēta 20. marta Neatkarīgās Rīta Avīzes numurā (ar turpmākiem atkārtojumiem), kā arī no 20. marta interneta vietnē- abone.nra.lv .

Līdz 5. maijam Neatkarīgā Rīta Avīze izdevējs SIA Mediju Nams veiks nepieciešamās uzņēmuma pārmaiņas, saglabājot būtisku daļu redakcijas sastāva, lai veidotu jauno digitālo laikrakstu un stiprinātu arī jau esošo nra.lv portāla saturu.

Līdztekus pārmaiņas uzņēmumā nozīmēs mazāku darbinieku skaitu dažādos ar tradicionālā medija izdošanu saistītos amatos. Visiem darbiniekiem ar kuriem tiks pārtrauktas darba attiecības tiks izmaksātas kompensācijas saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām.

Foto: F64